Новости

Skype дозволив користувачам брати участь в відеодзвінках без реєстрації

 

В даний час мільйони людей спілкуються між собою через онлайн-відео та чати. Компанія Microsoft пропонує Skype Meet Now, безкоштовний та простий спосіб підключення через Skype без передплати або навіть завантаження.

Skype Meet Now – це, по суті, веб-версія Skype із додатковими зручностями:

  • – постійним посиланням, яке можна додавати в текстове повідомлення або електронну пошту;
  • – розмиванням фону;
  • – збереженим хмарним записом дзвінка та файлів.
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Video”][/siteorigin_widget]

 

Користувачі можуть перейти на веб-сторінку Skype Meet Now, клацнути на «Створити безкоштовне збори» та отримати посилання для загальних зборів, яке можна відправити друзям.

Skype Meet Now дебютувала як функція Skype Insider в грудні, і тепер вийшла в основний цикл релізів. Microsoft підтвердила, що Skype Meet Now вже запускає великий споживчий сервіс.

За словами Microsoft, аналогічно зростанню популярності свого конкурента Zoom, число користувачів Skype збільшилася до 40 мільйонів в день, що на 70 відсотків більше, ніж в березні.

Використовувати Skype Meet Now дуже просто: Ви створюєте безкоштовне збори, і Skype запустить свій веб-додаток, якщо у вас ще не встановлено додаток Skype. Оскільки термін дії посилання на збори не закінчується, її можна використовувати повторно. За словами Microsoft, дзвінки можуть бути записані та зберігатися до 30 днів, а загальнодоступні медіаданні будуть утримуватися ще довше. У розмові може брати участь до 50 учасників.

Для Microsoft Skype Meet Now потрібно або Edge на основе Chrome, або сам Google Chrome.

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *