Минуло 10 років з моменту виходу Windows 7, і її підтримка припиняється 14 січня 2020 року.

Що означає закінчення підтримки?

Після закінчення підтримки Windows 7, яке заплановане на 14 січня 2020 року, ваш комп’ютер не перестане працювати, але Microsoft більше не буде надавати наступне:

  • технічну підтримку з будь-яких питань;
  • оновлення програмного забезпечення;
  • оновлення та виправлення системи безпеки.

Ви можете продовжувати використовувати Ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки, але ви повинні враховувати, що піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм. В кінцевому підсумку, кращий спосіб захистити себе – оновитися до Windows 10.

Що Ви можете зробити, щоб підготуватися?

На всіх етапах, від резервного копіювання Ваших файлів до підбору комп’ютера, у Microsoft є інструменти, які полегшать перехід.

  1. Перевірте останні моделі комп’ютерів. Сучасні комп’ютери не тільки працюють швидше і довше, але в середньому і коштують дешевше, ніж зіставні моделі 5-10 років тому.
  2. Збережіть свої файли та фотографії. Збережіть свої особисті файли та фотографії в хмарному сховищі OneDrive або на зовнішньому накопичувачі.
  3. Скористайтеся порадами по Windows 10. У Microsoft впевнені, що знайомство з сучасним комп’ютером із Windows 10 не викличе у Вас ніяких труднощів. Однак, при виникненні будь-яких питань або бажання набути додаткові навички – у Microsoft є маса корисних порад та навчальних матеріалів.

Початок работи з Windows 10

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua