Новости

Microsoft відмовляється від фізичних ліцензій

У серпні 2020 року корпорація Microsoft представить цифрові ліцензії для договорів Open. У зв’язку з цим буде припинено видачу фізичних ліцензій партнерам-розповсюджувачам для відправки їхнім клієнтам.

Процес замовлення залишиться колишнім. Зміна полягає в тому, що фізичної ліцензії більше не буде. Замість цього безпосередньо самому клієнту буде надіслано цифрове підтвердження ліцензії.

Цей більш простий автоматизований процес забезпечить клієнтів цифровим підтвердженням придбання ними ліцензії і цей процес буде узгоджений з іншими програмами корпоративного ліцензування Volume Licensing

У той же період Microsoft планує змінити і спосіб надання клієнтам COA для легалізації GGWA. Наклейки COA, які розповсюджувачі і торгові посередники раніше надавали клієнтам, будуть замінені цифровим підтвердженням безпосередньо по електронній пошті.

Крім того, замість відправки фізичного підтвердження (у вигляді листа, ліцензії або COA) розповсюджувачу, корпорація Microsoft автоматизує процес, надаючи клієнтам підтвердження ліцензії по електронній пошті. Цей процес буде узгоджений з іншими програмами корпоративного ліцензування Volume Licensing.

Процес замовлення для розповсюджувачів і торгових посередників залишиться колишнім. Корпорація Microsoft продовжить виставляти розповсюджувачам рахунок, який вони використовуватимуть для виставлення рахунків своїм відповідним торговим посередникам.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *