Ви можете придбати рішення TeamViewer, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього придбати ліцензії TeamViewer у вашому конкретному випадку.

Компанія TeamViewer спеціалізується на хмарних технологіях, створюючи рішення для віддаленої онлайн-підтримки та спільної роботи в глобальному масштабі. Щоб успішно розвиватися та мати можливість підключатися до самих різних пристроїв у всьому світі, зараз та в наступні роки, підприємства і окремі користувачі повинні мати засоби для віддаленої підтримки, віддаленого доступу та спільної роботи. Завдяки інноваціям в технології та неймовірно швидкої і безпечної глобальної мережі TeamViewer робить світ зручніше, прокладаючи шлях до справді глобального робочого простору.

Чому TeamViewer?

Безпека

TeamViewer пропонує вбудовані системи безпеки

Міжплатформне рішення

Сумісність із більшістю пристроїв та платформ

Найкраща продуктивність

Найкращі показники в своєму класі за зручністю використання, якістю зображення та швидкістю передачі файлів

TeamViewer - надійний партнер в галузі віддаленого доступу та підтримки

Рішення TeamViewer для віддаленого доступу та підтримки забезпечує швидке і безпечне підключення пристроїв для всіх. Завдяки інноваціям у технології і неймовірно швидкій і безпечній глобальній мережі ми робимо світ зручніше, прокладаючи шлях до справді глобального робочого простору.

Доповнена реальність розширює межі віддаленої підтримки

Рішення доповненої реальності TeamViewer Pilot, дозволяє вам вирішувати завдання за межами екрану – незалежно від того, наскільки далеко ви перебуваєте.

Використовуйте TeamViewer для підтримки мобільних пристроїв

TeamViewer — це перша в світі технологія віддаленої підтримки, що дозволяє демонструвати екран на пристроях iOS та Android із будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою.

РІШЕННЯ TeamViewer

TeamViewer являє собою комплексне рішення для віддаленого доступу, віддаленого моніторингу та віддаленої підтримки, сумісний практично із всіма стаціонарними комп’ютерами та мобільними платформами, в тому числі Windows, macOS, Android та iOS. Використовуючи TeamViewer, ви можете віддалено користуватися комп’ютерами або мобільними пристроями, розташованими в будь-якій точці світу, ніби ви користуєтеся ними безпосередньо.

TeamViewer Tensor – це корпоративна хмарна платформа для віддаленого підключення, що дозволяє організаціям розгортати масштабну інфраструктуру керування ІТ для швидкого і простого доступу, підтримки та керування будь-яким пристроєм або машиною із будь-якого місця і в будь-який час. TeamViewer Tensor, заснований на найбільшій у світі інфраструктурі віддаленого підключення, що охоплює 200 країн та з’єднує понад 2,5 мільярдів пристроїв, лінійно масштабується відповідно до вимог підприємства, забезпечуючи швидке і надійне підключення та інструменти підтримки в реальному часі в безпечному середовищі SaaS.

TeamViewer IoT дозволяє миттєво підключати, контролювати і керувати активами на виробництві та – безпечно, швидко і з будь-якого місця.

Основні характеристики TeamViewer IoT: 

  • Віддалене управління для кінцевих пристроїв.
  • Моніторинг та управління одним клацанням.
  • Правила для декількох умов та сповіщення на основі даних.
  • Віддалене захоплення екрану.
  • Візуалізація даних в реальному часі на периферії та в хмарі.
  • Швидка та гнучка інтеграція.

З TeamViewer Pilot ви зможете виконувати всі необхідні операції через своє з’єднання на камері смартфона свого колеги. Одним поглядом ви зможете оцінити, що відбувається із обладнанням, машинами і механізмами, інфраструктурою та інше. Направляйте свого колегу, встановивши 3D-маркери на реальних об’єктах.

TeamViewer Remote Management надає у ваше розпорядження інтелектуальні інструменти для віддаленого моніторингу та управління, які забезпечать зручний огляд всієї вашої ІТ-інфраструктури. Контролюйте найважливіші аспекти вашого ІТ-середовища, виконуйте централізований моніторинг важливої ​​інформації про пристрої без участі кінцевих користувачів, виявляйте та усувайте вразливості у ПЗ, а також забезпечуйте захист своїх пристроїв від зовнішніх загроз та помилок, викликаних людським фактором – всі ці можливості інтегровані в робоче середовище TeamViewer.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.