Новости

Microsoft презентує Money in Excel, більш простий спосіб керування фінансами

Для більшості людей керування особистими фінансами є складним завданням, але наявність правильних інструментів може полегшити її. У той час, як мільйони людей використовують Excel для відстеження свого бюджету, оновлення бюджетної електронної таблиці вручну кожен місяць з останніми трансакціями може зайняти дуже багато часу. Оскільки організація та відстеження фінансів стає важливим завданням для багатьох, компанія Microsoft хоче допомогти зробити керування особистим бюджетом в Excel більш простим та зручним.

Керування власними коштами в Excel

Money in Excel – це динамічний “розумний” шаблон та доповнення до Excel, що дозволяє безпечно підв’язувати банківські, інвестиційні та кредитні рахунки до Excel, а також автоматично імпортувати інформацію про будь-які транзакції та рахунки в електронну таблицю Excel.

Якщо користувач є чинним передплатником Microsoft 365 Personal або Family, потрібно просто перейти за цим посиланням, щоб завантажити шаблон. Після завантаження потрібно відкрити шаблон Excel та слідувати інструкції на екрані. Як тільки інформація про рахунок буде перевірена, робоча книга оновиться з останньою історією транзакцій та буде готова до використання.

Спостереження за власними коштами

Після підключення фінансових рахунків Money in Excel автоматично імпортує інформацію про транзакції з усіх рахунків в одну робочу книгу. Більше не потрібно витрачати час, щоб вручну налаштувати особисту фінансову таблицю з нуля. Money in Excel зробить це всього за кілька секунд. І кожен раз, коли потрібно оновити робочу книгу з останніми трансакціями, досить просто натиснути кнопку “Оновити” і отримати останній знімок транзакцій та рахунків, не виходячи із Excel.

Наближення до своїх фінансових цілей

Після того, як інформація про операцію імпортована в Excel, можна легко відстежити звички в плані витрат. Можна використовувати лист “Знімок”, щоб миттєво отримати уявлення про те, як користувач витрачає гроші в різних категоріях, таких як продукти харчування, предмети домашнього вжитку, орендна плата та багато іншого. За його допомогою легко читаються графіки можна швидко порівняти витрати по місяцях. Крім того, Money in Excel попередить про збільшення абонентської плати, зміні банківських та кредитних зборів, овердрафту або про будь-яких великих покупках, які були розміщені в протягом місяця.

Легко налаштовується відповідно до потреб

Люди часто вибирають Excel для керування своїми фінансами, тому що він дозволяє використовувати більш персоналізований підхід. Пам’ятаючи про це, в Microsoft і розробили програму Money in Excel, яка легко налаштовується відповідно до потреб та цілей. Наприклад, якщо певна транзакція не підпадає під існуючу категорію витрат, можна просто додати свою власну. Якщо потрібно виконати швидкий користувальницький аналіз, можна скопіювати відповідні операції в новий лист Excel та використовувати будь-яку із функцій Excel для швидких розрахунків. І хоча Money in Excel вже містить графіки, створені на основі інформації про транзакції – наприклад, для поточних витрат – завжди можна створити свої власні графіки, таблиці та додати їх у робочу книгу.

Money in Excel дозволяє легко керувати грошима – від допомоги у відстеженні щомісячних витрат до оповіщення про підвищення цін на підписку.

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *