Корпорація Microsoft задіє весь свій досвід, інструменти та екосистему для забезпечення безперебійного переходу на Microsoft 365. Мета корпорації – допомогти клієнтам впевнено перейти на “хмарні” технології.

Microsoft з радістю оголошує про те, що Mover тепер доступний для клієнтів Microsoft 365 по всьому світу. З тих пір, як було оголошено про придбання Mover, фахівці Microsoft старанно працюють над тим, щоб надати послугу міграції, включаючи пропозиції із самостійного обслуговування під керівництвом адміністратора, більшій кількості клієнтів у міру того, як попит на переміщення контенту в хмару продовжує зростати.

Mover підтримує міграцію з більш ніж десятка постачальників хмарних послуг, включаючи Box, Dropbox, Egnyte і Google Drive, на OneDrive і SharePoint, забезпечуючи спільну роботу з файлами в додатках та службах Microsoft 365, в тому числі в додатках Office і Microsoft Teams. Команда Mover також використовує глибокі експертні знання, технології міграції, які допомагають Microsoft надавати організаціям будь-якого розміру правильні інструменти, фахівців і партнерів для успішного переходу на хмарні обчислення Microsoft Cloud.

Менеджер міграції Mover – це інформаційна панель, на якій відображається загальна інформація про міграцію; тут відображається активне перенесення вмісту з Диска Google на OneDrive.

Авторизуйтесь Mover Transfer Wizard в якості адміністратора; вище показаний перехід з Box на OneDrive.

Mover пропонує безліч нових сценаріїв міграції в “хмару” поряд з існуючим інструментом міграції SharePoint Migration Tool (SPMT) для перенесення вмісту зі локальних сайтів SharePoint і загальних файлів на Microsoft 365, планування та інтеграції FastTrack, а також потужну екосистему партнерів із міграції – разом вони являють собою найширший набір пропозицій, які допоможуть вам здійснити міграцію на Microsoft 365.

Більше інформації:

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua