Новости

Рішення Microsoft Endpoint DLP доступне для корпоративних клієнтів

Корпорація Microsoft повідомила, що тепер рішення Microsoft Endpoint Data Loss Prevention (DLP) стало доступним для корпоративних клієнтів. Політика Endpoint DLP заснована на маркуванні та класифікації Microsoft Information Protection і розширює існуючі можливості DLP в Microsoft 365, допомагаючи забезпечити відповідність нормативним вимогам та захистити конфіденційну інформацію на кінцевих пристроях.

Рішення вбудовано в Windows 10, додатки Microsoft 365, Microsoft Edge та не вимагає розгортання додаткового програмного забезпечення (агента) на пристрої, що значно спрощує інтеграцію технології та дозволяє забезпечувати безпеку користувачів без шкоди для продуктивності. Система також інтегрована з Microsoft Defender for Endpoint, завдяки чому можна налаштовувати пріоритети реагування на інциденти із урахуванням додаткових параметрів стану захисту кінцевого пристрою.

Спираючись на відгуки учасників програми попереднього тестування Microsoft Endpoint DLP, також були додані нові функції:

  • Гриф конфіденційності доданий в якості умови для політик Microsoft Data Loss Prevention. Це дозволяє визначати нові методи для забезпечення безпеки із урахуванням рівня важливості інформації.
  • Нова панель моніторингу допомагає ефективніше реагувати на попередження DLP-системи. Сповіщення надають детальну інформацію про інциденти, пов’язані з витоком даних, включаючи типи конфіденційної інформації, виявленої у витоку, рейтинг довіри та прорахунок подій, завдяки чому фахівці із безпеки можуть швидко виявляти події з високим ступенем ризику, сортувати та реагувати на них.
  • Гнучке налаштування DLP-політик для електронної пошти дозволяє вмикати та вимикати конкретні фільтри, для того, щоб політика безпеки застосовувалася тільки до тих повідомлень електронної пошти, що відповідають певним умовам.

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua