Новости

Онлайн-презентація CES 2021 пройде на базі хмарних технологій Microsoft

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Корпорація Microsoft стала технологічним партнером Асоціації споживчих технологій (CTA), яка є організатором однієї з найбільших технологічних виставок – Consumer Electronics Show (CES). У 2021 році виставка CES пройде в онлайн-форматі з 11 по 14 січня. У межах партнерства Microsoft надасть підтримку та хмарні технології, які дозволять створити платформу для проведення першої повністю цифрової виставки CES 2021.

Технології Microsoft Azure, Teams, Power Platform, а також рішення партнерів Microsoft будуть використовуватися для демонстрації експонатів, проведення заходів у межах програми, нетворкінг-сесій та багато чого іншого. CES 2021 стане платформою для запуску нових продуктів, побудови партнерських відносин як для великих, так і для невеликих компаній, а також дозволить учасникам заходу познайомитися з останніми технологічними новинками та почути думку провідних експертів щодо майбутнього технологій.

За останні півроку Microsoft організувала безліч заходів в онлайн-форматі, шість із яких – щорічні глобальні конференції компанії. Завдяки переходу на новий формат, аудиторія одного з ключових заходів для Microsoft – Build 2020 – зросла більш ніж у 30 разів порівняно з минулим роком. Накопичений компанією досвід буде застосований в організації виставки CES 2021. Реєстрація на захід стартує 1 грудня 2020 року.

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *