Компанія AMICA - авторизований партнер компанії SOLIDWORKS.


Авторизований партнер – цей статус підтверджує, що компанія Dassault Systèmes переконалася у надійності свого партнера, а всі співробітники, що працюють за цим напрямком, пройшли необхідне навчання і підтвердили свої компетенції по всій лінійці продуктів SOLIDWORKS.

Використовуючи отриманні знання, співробітники компанії AMICA здатні зрозуміти потребу замовника та дібрати найбільш оптимальний набір необхідних рішень і методів ліцензування, що призведе до зниження вартості впровадження програмного комплексу SOLIDWORKS на підприємстві.

Компанія була заснована в 1993 р. місті Массачусетс (США). Рішення SOLIDWORKS для 3Dпроєктування і розробки дозволяють створювати та перевіряти продукцію, обмінюватися і керувати даними, а також перетворювати інноваційні ідеї на успішні проєкти.

Компанія Dassault Systèmes втілює принцип 3DEXPERIENCE, забезпечуючи окремих людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій.

Продукты SOLIDWORKS

SOLIDWORKS CAD – одна з найпопулярніших систем тривимірного проектування, що є основоположником цього класу систем для персональних комп’ютерів. Може бути як самостійним рішенням для проєктування виробів, промислових об’єктів та випуску робочої документації, так і ядром для побудови комплексної системи конструкторсько-технологічної підготовки виробництва.

SOLIDWORKS CAM — це повністю інтегрована технологія, яка дозволяє інтегрувати процеси проєктування та виробництва у межах однієї системи для оцінки конструкцій заздалегідь, щоб уникнути непередбачених витрат та затримок у виробництві. Це дозволяє прискорити розробку продукту та зменшити ймовірність помилок, трудомісткість, кроки, що повторюються в поточному процесі розробки, такі як програмування для машин з ЧПУ.

SOLIDWORKS CAM є доповненням для всіх версій SOLIDWORKS (належить до SOLIDWORKS Professional).

SOLIDWORKS Composer дозволяє з легкістю відтворювати існуючу інформацію про 3D-моделі і в більш стислі терміни створювати та оновлювати високоякісні графічні матеріали, що розповідають про вироби які поставляються, включаючи документацію, технічні ілюстрації, анімації та інтерактивні 3D-огляди.

SOLIDWORKS Electrical дозволяє спростити створення електричних схем завдяки інтуїтивному інтерфейсу, що забезпечує більш швидку розробку вбудованих електричних систем. Двостороння інтеграція в режимі реального часу за допомогою SOLIDWORKS 3D CAD підвищує продуктивність інженерів, що займаються проектуванням як електричних, так і механічних систем, а також покращує співпрацю, завдяки чому скорочуються затримки виробів, забезпечується більш послідовний і стандартизований дизайн, знижуються витрати, а сам виріб швидше виходить на ринок.

SOLIDWORKS Flow Simulation — обчислювальний інструмент для моделювання потокових процесів в поточному середовищі (CFD-аналіз) повністю вбудований в SOLIDWORKS. CFD є хорошим доповненням, а іноді і повною заміною дорогих випробувань в аеродинамічній трубі або польових умовах.

Додаткові модулі для розширення стандартних можливостей Flow Simulation:

 • Electronics Cooling Module
  Спеціалізований розрахунок теплової конвекції всередині корпусів електроніки.
  Включає моделі багатошарових друкованих плат, тепловідводів, дворезисторних комплектуючих, нагрів постійним електричним струмом.
 • Flow Simulation HVAC Module
  Модуль дозволяє моделювати інженерні системи ОВіК (опалення, вентиляції і кондиціонування), а також проводити аналіз впливу навколишнього середовища на людей та обладнання. Результати розрахунків дозволяють отримати оцінку комфортності приміщення.

SOLIDWORKS Visualize Professional включає всі можливості Visualize Standard, а також наступні розширені можливості та багато іншого:

 • Більш наглядні демонстрації продуктів з цілістною анімацією деталей, моделей, зовнішніх видів, кутів огляду та оточуючого середовища.
 • Швидке створення фінальної моделі за допомогою панорамних 360-градусних оглядів, створених одним натиском кнопки.
 • Ствоерння інтерактивного веб-контенту (VR та панорами).
 • Фільтри камер.
 • Створення черги рендеринга.

SOLIDWORKS Visualize Standard

 • Створення високореалістичних зображень з необмеженою роздільною здатністю.
 • Точна симуляція реального освітлення за допомогою підтримки HDR, що забезпечує фотореалізм без використання трудомісткої техніки ручного налаштування освітлення.
 • Interactive Part Splitter дозволяє розділяти площини без повернення до пакету моделювання CAD.

SOLIDWORKS Inspection – це проста та інтуїтивно зрозуміла програма, яка дозволить скоротити час на створення контрольної документації до 90% і, практично повністю, виключити помилки вхідних даних, завдяки чому підвищиться якість вашої продукції і скоротяться терміни виходу виробу на ринок.

Model Based Definition, MBD – технологія без використання креслення. За допомогою SOLIDWORKS MBD ви можете ділитися інформацією про виріб і його виробництво безпосередньо в форматі 3D, відмовившись від тривалих 2D-процесів і усунувши потенційні проблеми. Компанії, в яких використовується метод цифрового визначення продукту, повідомляють про економію в різних галузях, включаючи зменшення кількості виробничих помилок, скорочення відходів і витрат на переробку, а також зниження витрат на поставку придбаних компонентів.

Організовує централізоване зберігання інженерних даних і логічно пов’язаних з ними файлів. Додаток SOLIDWORKS PDM організовує управління всім процесом розробки продукції і спрощує повторне використання вдалих проектних рішень.

Головні преваги:

 • Захищене сховище з можливістю швидкого отримання інформації.
 • Управління версіями для виключення ризику втрати даних.
 • Вбудовані робочі процеси для автоматизації процедур проектування, затвердження та випуску документації.
 • Швидкість впровадження порівняно з іншими PDM- рішеннями.

SOLIDWORKS Plastics пропонує зручну симуляцію лиття під тиском, яка виявиться корисною розробникам пластмасових компонентів і прес-форм, а також аналітикам, що спеціалізуються на CAE.

SOLIDWORKS Simulation — це повнофункціональне рішення для інженерних розрахунків та аналізу виробів, повністю інтегроване в робоче середовище SOLIDWORKS. Воно допомагає підприємствам швидше виводити продукцію на ринок, економити кошти і підтримувати високу якість виробів. З SOLIDWORKS Simulation можуть працювати не тільки фахівці з розрахунків і аналізу, а й інженери з конструкторських відділів.

Збереження результатів аналізу для кожної конфігурації проєкту спрощує порівняння версій і допомагає забезпечувати оптимальну екологічну безпеку. Візуалізація збірки дозволяє оцінити вплив деталей збірки і повторно проаналізувати екологічну безпеку проекту. Завдяки простій інтеграції та автоматичному створенню звітів можна повідомляти про знайдені рішення.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.