Новости

Дослідження Microsoft

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Microsoft опублікувала результати звіту в області кібербезпеки Zero Trust Adoption Report за 2021 рік [1],в якому розглядається ставлення організацій до підходу Zero Trust ( «нульової довіри»). 96% респондентів підтвердили, що він є критично важливим для успіху їх бізнесу.

Модель безпеки Zero Trust передбачає, що будь-яка інформація може бути скомпрометована, і передбачає ретельну перевірку безпеки облікових записів, кінцевих точок, мережі та інших ресурсів на основі всіх доступних сигналів і даних. Вона керується ситуативним застосуванням політик в режимі реального часу і забезпеченням мінімального привілейованого доступу. Автоматизація і машинне навчання використовуються для швидкого виявлення, запобігання і усунення наслідків атак.

Основні висновки дослідження:

  • Підхід Zero Trust став головним пріоритетом безпеки. 96% осіб, які приймають рішення в області безпеки, стверджують, що підхід Zero Trust грає критично важливу роль для успіху їх організації. Серед основних причин впровадження підходу Zero Trust респонденти назвали велику гнучкість в забезпеченні безпеки і відповідно нормативним вимогам, підвищену швидкість виявлення і усунення загроз, а також простоту і доступність аналітики.
  • Поінформованість про підхід і його впровадження швидко зростають. 90% опитаних знайомі з підходом Zero Trust, а 76% перебувають в процесі його впровадження.
  • Гібридна робота стимулює впровадження підходу. Перехід до гібридної роботи також сприяє ширшому впровадженню Zero Trust: 81% організацій вже почали перехід до гібридного робочого місця. Підхід буде мати вирішальне значення для забезпечення безпеки на тлі якої складності ІТ-інфраструктури, яка необхідна для підтримки даного формату роботи.
  • Більше половини опитаних вважають, що вони випереджають своїх колег. 52% опитаних стверджують, що вони випереджають власні плани щодо впровадження моделі Zero Trust, а 57% вважають, що вони випереджають інші організації.
  • Zero Trust є бізнес-пріоритетом, на який очікується виділення додаткових бюджетів. Більше половини респондентів очікують, що важливість стратегії Zero Trust зросте до 2023 року. 73% очікують збільшення бюджету на реалізацію стратегії Zero Trust.

Повна версія звіту доступна за посиланням.


[1] В рамках дослідження протягом року було опитано понад 1200 осіб, які приймають рішення в області кібербезпеки і працюють у великих компаніях з США, Німеччини, Австралії, Нової Зеландії та Японії.

Сертифіковані спеціалісти компанії AMICA допоможуть вам побудувати інфраструктуру відповідно до підходу нульового довіри. Надішліть нам запит і дізнайтеся більше: info@amica.ua или +380 44 355 0770

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]