Компанія Microsoft анонсувала ряд поліпшень для Mac, зокрема нові версії додатків Microsoft 365 для комп’ютерів Mac на базі процесора M1.

Як зазначається, завдяки оновленню підвищиться продуктивність офісних додатків Microsoft на останніх моделях MacBook Air, MacBook Pro і Mac mini. Нові додатки Office є універсальними, тому також будуть працювати на комп’ютерах Mac на базі процесорів Intel. Інтерфейс нових версій програм оптимізований відповідно до стилю операційної системи macOS Big Sur.

Крім того, оновлено інтерфейс Office Start. Нова версія додатків Word, Excel, PowerPoint і OneNote для Mac буде включати в себе елементи дизайну Fluent UI, а також операційної системи macOS Big Sur. Новий інтерфейс Office Start стане доступний в наступному місяці.

  • Оновлена ​​версія інтерфейсу Office Start. Нова версія додатків Word, Excel, PowerPoint і OneNote для Mac буде включати в себе елементи дизайну Fluent UI, а також операційної системи macOS Big Sur. Новий інтерфейс Office Start стане доступний в наступному місяці.
  • Переведення даних таблиць з фотографій в Excel. Завдяки додатку Data from Picture користувачі зможуть фотографувати таблиці на iPhone і перетворювати їх в дані, які можна редагувати в Excel для Mac.
  • Налаштування представлення листа в Excel для Mac. Функція дозволить налаштовувати вигляд листа для інших користувачів під час сортування та фільтрації даних, щоб не порушувати відображення інформації для колег під час спільної роботи над файлами.
  • Оновлене вікно пошуку в офісних додатках дозволить швидко перейти до необхідних інструментів Office, просто ввівши потрібний запит в Word, Excel, PowerPoint або OneNote для Mac.
  • Підтримка облікових записів iCloud в новому Outlook для Mac. Завдяки цьому користувачі зможуть організувати роботу з особистими та робочими електронними листами, контактами та календарями в одному додатку. Нова функція з’явиться в додатку в найближчі тижні.

Джерело Microsoft 

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua