Новини

Yammer vs Teams: що потрібно знати

Логотип Microsoft Yammer на білому фоні.

Microsoft Teams став самим затребуваним інструментом для спільної роботи, замінивши листування по електронній пошті опцією чату та надавши можливість зберігання файлів, інтеграції додатків. В останні кілька років, коли популярність Teams зросла, Yammer відійшов на другий план.

Але на конференції Ignite 2019 центрі уваги Microsoft поставив Yammer, представивши оновлену версію, доповнену деякими приголомшливими новими функціями та поліпшеними інтеграціями з SharePoint, Outlook і Teams.

При синхронізації з Microsoft Teams цей дует може спростити спільну роботу та робочий процес на всій платформі Office 365.

Що таке Yammer?

Yammer — це платформа Microsoft для корпоративних соціальних мереж, яка поставляється із підпискою на Office 365.

«Як частина Office 365, Yammer інтегрується з SharePoint, Teams і Outlook, що дозволяє вам працювати без необхідності перемикатися між додатками», – каже Luise Freese, Microsoft MVP.

Якщо Yammer — це версія Facebook для бізнесу від Microsoft, то Microsoft Teams – це відповідь Microsoft на Slack. Це пов’язано з тим, що в своїй основі Teams – це груповий чат. Оснащений вкладками для інших інструментів Office 365, він дозволяє користувачам обмінюватися інформацією з Wiki, SharePoint або Outlook без необхідності перемикання інструментів.

Так навіщо використовувати Yammer?

Yammer найкраще працює із широкою аудиторією. Завдяки можливості вести бесіди з більш ніж 80 000 учасників, він став найкращим для загальнокорпоративних комунікацій та загальних оголошень.

«Yammer – це ідеальний інструмент для обміну інформацією та спілкування в масштабах всієї компанії для збагачення досвіду співробітників в спільнотах», – каже Freese.

Teams максимально збільшують кількість розмов до 5000 чоловік та покликаний підтримувати обмін думками між людьми, розділеними на групи із певної теми.

«Teams – це найкращий інструмент для виконання повсякденної роботи. Ви можете безпосередньо комунікувати з колегами, працювати над документами та вести бесіди в рамках проєктної команди».

Преваги Yammer

Нові або поліпшені переваги Yammer завдяки останнім оновленням включають:

  • Створення спільноти: функція груп була замінена спільнотами, в яких співробітники можуть брати участь в розмовах, які їх цікавлять, обмінюватися файлами та навіть в прямому ефірі.
  • Відкрите спілкування: додані опції для обміну різними типами мультимедіа, включаючи GIF, відео та вкладення файлів, так що це ідеальний спосіб транслювати оголошення, нові ініціативи та зміцнювати культуру компанії.
  • Обмін знаннями: нова, більш розумна стрічка відкриттів Yammer поклала кінець безглуздому прокручуванні.

При синхронізації із Microsoft Teams, який залишається головним центром командної роботи, Yammer спрощує спілкування, обмін файлами та подіями в режимі онлайн, виключаючи непотрібні перемикання між додатками.

Майбутнє Yammer

Після багатьох років у віртуальному підвішеному стані, здається, що Yammer нарешті знаходить свою ідентичність в сімействі Office 365.

«Клієнти довго чекали поліпшень, оголошених на 2020 рік», – говорить Freese. «Оскільки новий Yammer йде з великими змінами – інтеграцією з Office 365 та повним оновленням інтерфейсу – Microsoft дуже хоче відзначити це як #YearOfYammer».

Джерело Sharegate

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua