Довгоочікувана функція XLOOKUP в Excel доступна для всіх користувачів Windows, Mac і Excel в Інтернеті. XLOOKUP є наступником культової функції VLOOKUP, яка була однією із найбільш використовуваних функцій в Excel.

XLOOKUP допомагає користувачам знайти те, що їм потрібно, більш ефективно з меншою кількістю обмежень: від можливості пошуку значення по вертикалі та горизонталі (та ліворуч!) До підтримки вставок та вилучень стовпців і багато чого іншого. Протягом 35 років VLOOKUP була першою функцією пошуку, освоєної користувачами Excel, і третьою найбільш використовуваної функцією (після SUM і AVERAGE).

У своїй простій формі XLOOKUP потрібно всього 3 аргументи для виконання найбільш поширеного точного пошуку (на один менше, ніж VLOOKUP):

  • lookup_value
  • lookup_array
  • return_array

Для виконання розширеного пошуку ви можете використовувати необов’язкові аргументи XLOOKUP 4-го та 5-го режиму: match_mode і search_mode.

Раніше Microsoft випустили XLOOKUP для Office Insiderers і отримали багато відгуків. Хоча ви все ще можете використовувати функцію VLOOKUP, в Microsoft рекомендують спробувати XLOOKUP для отримання кращих та більш швидких результатів.

Джерело Microsoft (2)

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua