Дослідницька компанія Gartner визнала платформу Microsoft Teams лідером магічного квадранту одразу у двох галузях: рішення для конференц-зв’язку (Meetings Solutions) та уніфіковані комунікаційні платформи (UCaaS). Microsoft займає провідні позиції рейтингу в галузі UCaaS-рішень вже у 14-й раз та другий рік поспіль стає лідером у галузі рішень для конференц-зв’язку.

Кількість активних користувачів Microsoft Teams становить 115 мільйонів людей у день. Платформа отримала лідерство в квадраті Gartner завдяки тому, що Teams об’єднує в собі всі необхідні для спільної роботи функції в єдиному захищеному просторі. Крім цього, Teams можна використовувати як файлообмінник, а також для координації роботи команд, делегування повноважень та інше.

Microsoft Teams також підтримує різні типи дзвінків – від індивідуальних зустрічей та вебінарів, до великих онлайн-конференцій. Microsoft постійно розвиває технології Teams для того, щоб надати клієнтам додаткові можливості для гібридного формату роботи та навчання.

Джерело Microsoft 

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua