Оскільки все більше організацій впроваджують інновації, переміщаючи свої підприємства в хмару, поліпшення якісті безпеки стає критично важливим для кожної галузі. Azure має вбудовані засоби керування безпекою для даних, додатків, обчислень, мереж, ідентифікації, захисту від загроз і керування безпекою, що дозволяє налаштовувати захист та інтегрувати партнерські рішення.

Корпорація Microsoft із радістю повідомляє, що служба виділеного апаратного модулю безпеки (HMS) у Великобританії, Канаді та Австралії підтримує шифрування дисків Azure для масштабування віртуальних машин, Наборів (VMSS). Крім того, розширений захист від загроз для сховища Azure, панель моніторингу відповідності нормативним вимогам та підтримки наборів віртуальних машин тепер доступні в складі Azure Security Center.

Розширений захист від загроз для сховища Azure допомагає виявляти потенційні загрози в свого облікового запису та реагувати на них у міру їх виникнення. Цей рівень захисту дозволяє вам захищати дані і вирішувати проблеми без експертних знань в галузі безпеки. Активація цієї опції реалізується швидко та просто.

Після включення функції, при виникненні підозрілих дій, запускаються оповіщення безпеки, які ви можете переглядати в Центрі безпеки Azure.

Переваги Advanced Threat Protection для сховища Azure включають в себе:

  • Виявлення аномального доступу та видалення даних.
  • Повідомлення по електронній пошті із практичними кроками розслідування та їх виправлення.
  • Централізовані повідомлення для клієнта Azure за допомогою Azure Security Center.
  • Просте включення для багатьох облікових записів зберігання за допомогою порталу Azure, політики Azure або стандартних API Azure.

Більше інформації про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики ви можете дізнатися за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 390 61 55 або csp@amica.ua