Нові функції Microsoft для Mac дозволять зробити ваші презентації особливими. Створюйте приголомшливі візуальні ефекти та привабливий контент за допомогою вбудованих 3D-анімацій в Word, Excel і PowerPoint.

Оновлення дозволяють поліпшити розуміння даних, збільшити залученість та зацікавити аудиторію вмістом, яке начебто оживає. Виберіть сцени і вставте 3D-моделі із великої бібліотеки безкоштовного контенту та обертайте 3D-об’єкти. 3D-об’єкти на Mac почнуть впроваджуватися вже в цьому місяці.

Microsoft-365-March-update-4 (1)

Нові інтелектуальні функції в Outlook допоможуть вам прискорити підготовку та спростити налаштувати графік зустрічей, підготуватися до зборів і покаже необхідну інформацію, яка може знадобитися. Він також автоматично запропонує створити збори прямо із бесіди електронної пошти, відобразить доступні дні та час для людей, які включені в запрошення на збори. Ці функції почнуть поширюватися в Outlook на веб-користувачів в найближчі кілька тижнів.

Microsoft-365-March-update-5b

Джерело Microsoft

Більше інформації про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики ви можете дізнатися за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 390 61 55 або csp@amica.ua