Кібератаки із кожним роком стають все більш частішими та витонченішими, а незахищеність від них піддає користувачів ризику переривання обслуговування, втрати даних та репутації. Для багатьох користувачів безпека є головним пріоритетом при перенесенні веб-додатків в хмару. На початку квітня корпорація Microsoft анонсувала публічний попередній перегляд брандмауера Web Application Firewall (WAF) для служби Azure Front Door.

WAF з сервісом Front Door призначений для захисту користувачів від безлічі векторів атак, таких як ін’єкційні та DoS-атаки. Він перевіряє кожен вхідний запит на кордоні мережі Azure, зупиняє небажаний трафік, перш ніж він потрапить на сервери користувача, і забезпечує масштабний захист без шкоди для продуктивності.

З WAF для Front Door у користувачів є можливість точно налаштувати доступ до свого веб-додатком за допомогою призначених для користувача правил, які визначає сам користувач, а також включити набір правил безпеки від поширених вразливостей веб-додатків, збережених, як набори керованих правил. Крім того, при використанні WAF в Front Door, керування політикою безпеки стає централізованим, і будь-які внесені зміни миттєво поширюються на Front Door.

Політика WAF — це одиниця WAF, яка визначає рівень безпеки для веб-додатку. Вона може мати два типи правил безпеки: налаштування правил та набір попередньо налаштованих груп правил, відомих як керований набір правил. Керований Azure набір правил за замовчуванням оновлює Azure в міру необхідності для адаптації до нових сигнатурних атак. Якщо у користувача є власний хмарний веб-додаток, орієнтований на Інтернет, розміщений на платформі Azure PaaS, дуже просто додати Front Door зі стандартною політикою WAF. Всього кілька клацань миші, і веб-додаток захищено від поширених вразливостей OWASP TOP 10 та оптимізації затримок.

12

WAF з Front Door пропонує централізоване керування політиками та глобально балансоване навантаження, підтримуючи безліч варіантів маршрутизації до бекенда.

123

Дізнайтеся більше про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій та їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 390 61 55 або csp@amica.ua