Microsoft Azure Sentinel та Microsoft Threat Experts — це дві нові служби корпорації Microsoft, світового лідера в розробці програмного забезпечення, які доповнили широкий портфель рішень Microsoft в галузі безпеки для ідентифікації, кінцевих точок, даних, хмарних додатків та інфраструктури.

Microsoft Azure Sentinel — це орієнтовані на хмару технології SIEM із розширеними засобами ІІ і аналізу безпеки. Azure Sentinel підтримує відкриті стандарти, такі як Common Event Format (CEF) та широкі партнерські з’єднання, включаючи партнерів Microsoft Intelligent Security Association, таких як Check Point, Cisco, F5, Fortinet, Palo Alto Networks і Symantec, а також ServiceNow.

Azure Sentinel поєднує в собі знання експертів Microsoft і штучний інтелект, включаючи навички ваших засобів захисту та інструментів машинного навчання, які дозволяють виявити та усунути загрози, перш ніж вони зможуть завдати шкоди.

Azure Sentinel дозволяє не відволікатися на налаштування та обслуговування інфраструктури безпеки і використовувати еластичне масштабування відповідно до ваших потреб в безпеці, скорочуючи при цьому витрати на ІТ.

Підхід Microsoft до безпеки полягає не тільки в застосуванні хмари та ШІ для вирішення ваших масштабних завдань, а й в тому, щоб забезпечити вам підтримку експертів із безпеки, які захищають хмару Microsoft. Для цього Microsoft представила нову службу в Windows Defender ATP – Microsoft Threat Experts.

Microsoft Threat Experts дозволяє SOCs запобігати загрозі, надаючи аналітичні дані. Дана версія сервісу включає в себе 2 можливості:

  1. Повідомлення про цільові атаки. Попередження, призначені для організацій, надають стільки інформації, скільки можна швидко доставити, щоб привернути увагу до критичних загроз в мережі, включаючи тимчасові рамки, масштаби злому та методи вторгнення.
  2. Допомога експертам за запитом

Коли загроза перевищує можливості SOC? для розслідування або для отримання більш повної інформації, експерти із безпеки Microsoft надають технічну консультацію по відповідним виявленим загрозам.

Дізнайтеся більше про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua