Оскільки зараз час відмінних можливостей для обробної промисловості, підприємства прагнуть знайти нові способи створення ділових цінностей, розширити можливості та підвищити кваліфікацію своєї робочої сили, оптимізувати свою діяльність та інновації для сталого майбутнього.

Передові технології, такі як штучний інтелект, змішана реальність та автоматизація, допомагають двигуну Industry 4.0 створювати майбутнє, в якому «інтелектуальне виробництво» стає реальністю.

У зв’язку з цим, нещодавно корпорація Microsoft представила оновлення, які допомагають наблизити цю реальність до своїх клієнтів і партнерів, підвищити безпеку, продуктивність та ефективність. Ось деякі з них:

  • Azure — це перша велика загальнодоступна хмара з комплексною безпекою для IoT для ваших пристроїв, hub та хмарних ресурсів. Доданий розширений захист від загроз для IoT по трьох ключовим службам: тепер Центр безпеки Azure для IoT можна використовувати для реалізації передових методів забезпечення безпеки та зниження загроз у всіх проєктах IoT, включаючи hub, обчислення та дані. Azure Sentinel – перше хмарне рішення для забезпечення безпеки інформації та управління подіями (SIEM), тепер може захистити все підприємство від загроз, включаючи ті, які впливають на пристрої IoT. Azure IOT Hub тепер інтегрується з Центром безпеки Azure для IoT, щоб надавати інформацію про безпеку IoT безпосередньо всередині порталу.
  • Впровадження OPC Twin і OPC Vault в Azure Industrial IoT Cloud Platform, які відповідно надають виробникам цифровий аналог їх OPC UA-сумісних машин і значно покращують керування безпекою та сертифікацією.
  • Розширення Azure IP Advantage до IoT, яке розширює переваги Azure IP Advantage для клієнтів Azure з пристроями IoT, підключеними до Azure, і пристроями, що використовують Azure Sphere і Windows IoT.

Дізнайтеся більше про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua