Вперше корпорація Microsoft, провідний світовий розробник програмного забезпечення, запустила Microsoft 365 майже два роки тому, об’єднавши Office 365, Windows 10 і Enterprise Mobility + Security в одне рішення. З тих пір Microsoft представив Microsoft Teams, Microsoft Search і Microsoft Stream – тісно пов’язані між собою можливості, доступні в будь-який час та в будь-якому місці, де ви хочете працювати.

Багато в чому це відповідає тій же схемі, яку корпорація Microsoft використовувала в Office трохи більше 30 років тому, коли створила широко використовуваний в світі набір додатків для підвищення продуктивності, комбінуючи Word, Excel і PowerPoint.

В основі всіх цих нововведень лежить Microsoft Graph, безпечний та сумісний звіт клієнтів корпорації про їхню продуктивність в хмарі Microsoft. Він допомагає розробникам створювати орієнтовані на користувачів Кросплатформені інтерфейси, надаючи контекст про роботу організації, яка поширюється на документи, програми та пристрої. Microsoft Graph підтримує найважливіші компоненти Microsoft 365 від Microsoft Teams, Microsoft Search і MyAnalytics, до сучасної хмарної взаємодії в існуючих програмах, таких як Word, Excel і PowerPoint.

На початку травня корпорація Microsoft анонсувала безліч нових функцій для наступної версії Microsoft Edge для Windows 10, які вирішують деякі фундаментальні проблеми сучасних браузерів, в тому числі:

  • Internet Explorer modeінтегрує Internet Explorer безпосередньо в новий Microsoft Edge через нову вкладку. Це дозволяє компаніям запускати застарілі додатки на основі Internet Explorer в сучасному браузері.
  • Інструменти конфіденційності – додаткові елементи керування конфіденційністю, яка дозволить клієнтам вибирати із 3 рівнів конфіденційності в Microsoft Edge – необмежений, збалансований та строгий. Залежно від того, який варіант ви виберете, Microsoft Edge налаштовує спосіб відстеження вас через Інтернет третіми особами, надаючи клієнтам більший вибір та прозорість для більш персоналізованої взаємодії.
  • Колекції – з урахуванням інформаційного перевантаження, яку клієнти відчувають сьогодні в Інтернеті, Колекції дозволяють збирати, організовувати, обмінюватися і експортувати контент більш ефективно та за допомогою інтеграції із Office.

А розробникам, які створили Chromium-сумісний веб-сайт або розширення, Microsoft гарантує, що вони побачать ту ж сумісність в браузері Edge без додаткової роботи. Ці та інші функції з часом почнуть впроваджуватися в міру наближення до більш широкого запуску наступної версії Microsoft Edge.

Дізнайтеся більше про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua