Конфіденційність є одним з визначальних питань нашого часу. Клієнти корпорації Microsoft вибирають Office за його відмінну репутацію щодо можливостей, якості, безпеки, надійності та сумісності.

Microsoft постійно впроваджує нові та цікаві можливості Office, щоб допомогти користувачам творити, спілкуватися і співпрацювати більш ефективно. Для цієї мети корпорація збирає діагностичні дані для виявлення та швидкого вирішення проблем перш, ніж вони стануть великомасштабними або викличуть загрози безпеки.

Відповідно до платформного збору даних існує два рівня діагностичних даних для додатків Office:

  • Обов’язкові дані – мінімальні дані, необхідні для забезпечення безпеки, актуальності та працездатності Office на пристрої, на якому він встановлений. Обов’язкові діагностичні дані дозволяють виявити проблеми із Office, які можуть бути пов’язані з пристроєм або конфігурацією програмного забезпечення.
  • Необов’язкові дані – це дані, які збираються на додаток до необхідних даних та лише за згодою користувача. Зібрані додаткові дані допомагають Microsoft виявляти, діагностувати і усувати проблеми ще швидше.

Місія Microsoft – дати можливість кожній людині і кожній організації на планеті досягти більшого. Домогтися цього можна тільки за рахунок впевненості користувачів в тому, що корпорація поважає особисті дані і конфіденційність користувача.

Дізнайтеся більше про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua