Продукти корпорації Microsoft допомагають користувачам перетворювати свої аналогові дані в цифровий формат, що дозволяє завжди мати під рукою всю необхідну інформацію.

Додатки Microsoft дозволяють:

  • Конвертувати дані із паперового носія в цифровий формат

Переносити аналогові дані в Excel дозволяє Функція «Вставка даних з малюнка». Функція підтримує 21 мову для iOS/Android і працює за рахунок об’єднання передової технології оптичного розпізнавання символів (OCR), методів розпізнавання макетів та моделей машинного навчання для перетворення паперової інформації в цифрові дані.

  • Конвертувати рукописні замітки в цифровий текст

Використання ink grab дозволяє робити знімки заміток, написаних на фізичної дошці та перетворювати їх в цифрові у додатку Microsoft Whiteboard. За допомогою вбудованого розпізнавання рукописного введення в OneNote користувачі можуть швидко перетворювати замітки в текст для обміну повідомленнями, документами або презентаціями.

  • Аналізувати дані фізичного світу

За допомогою програми Hacking STEM, вчителі допомагають студентам досліджувати та аналізувати явища реального світу. Використовуючи надбудову Excel Data Streamer, студенти можуть легко переміщати дані фізичного світу в Excel та із Excel – це дозволяє їх знайомити з наукою про дані та Інтернетом речей (IoT) – наприклад, використовуючи датчики тиску для вимірювання впливу на мозок під час струс.

Excel-mitigating-brain-impact

Дізнайтеся більше про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій та їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua