Платформа для спільної роботи Microsoft Teams, розширила свої можливості. Нові функції Microsoft Teams, дозволяють використовувати додаток для особистого спілкування. В нових інструментах передбачено використання одного і того ж додатка як для ділового спілкування, так і для спілкування з друзями та родиною.

Залишайтеся на зв’язку з текстовим чатом та відеодзвінками

Крім численних функцій робочого процесу, нові можливості Microsoft Teams дозволяють залишатися на зв’язку з друзями і близькими за допомогою повідомлень та відеодзвінків, спілкуватися в чаті і створювати групи для комфортної взаємодії. Крім того, в додатку інтегрована можливість обмінюватися файлами GIF, фотографіями, відео, документами та місцями розташування.

Всі завдання на одній сторінці

В панелі інструментів Microsoft Teams групи користувачів зможуть організувати взаємодію з друзями та членами сім’ї, обмінюючись нотатками, документами, календарями, наприклад, ділитися списками покупок та призначати домашні завдання. Так само ви легко зможете повернутися до історії та подивитися чати, завдання, фотографії, відео, календарі, якими ділилися учасники групи.

Ефективний та безпечний обмін документами

Завдяки інтеграції Microsoft Teams з іншими додатками Microsoft 365, легко обмінюватися файлами Word, Excel і PowerPoint прямо з додатку Teams. Документи зберігаються на OneDrive, для того щоб у користувачів була можливість отримати доступ до цих документів із різних пристроїв, а не тільки з мобільного телефону.

Microsoft Teams також надає «сейф» для безпечного зберігання та обміну важливою інформацією. Користувачі можуть легко обмінюватися інформацією прямо з додатку Teams.

Можливість ділитися розташування

Також ви можете ділитися інформацією про місцезнаходження в рамках нових персональних функцій. Користувачі зможуть повідомити своїм близьким, що спізнюються, або легко знайти друзів в парку або на концерті.

Почати знайомство з новими можливостями

Після того, як попередня версія стане доступна, у вас буде можливість ознайомитися із індивідуальними функціями Microsoft Teams двома способами:

  • У мобільному додатку Microsoft Teams, ви можете увійти в налаштування та вибрати «Додати обліковий запис». Після чого можна увійти в систему за допомогою свого особистого облікового запису Microsoft або створити нову за вашим номером телефону. Через налаштування ви зможете перемикатися між вашою особистою та робочоим обліковими записом.
  • Якщо ви ще не використовуєте Microsoft Teams, скористайтеся магазином додатків на iOS або Android, щоб завантажити мобільний додаток та зареєструвати особистий обліковий запис Microsoft, або створити новий, використовуючи свій номер телефону.

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua