Ви можете придбати рішення Microsoft, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії Microsoft у вашому конкретному випадку.

Корпорація Microsoft – світовий лідер у галузі розробки програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет технологій для персональних комп’ютерів, серверів і мобільних пристроїв. Продукти корпорації Microsoft дозволяють істотно підвищити ефективність трудовитрат, а також дають можливість використовувати новітні технології у всіх сферах життя – від ігор та навчання до складних інтелектуальних процесів.

Інформаційні технології безперервно розвиваються і корпорація Microsoft прагне максимально використовувати їхній потенціал. Підтримуючи одну з основних ідей Білла Гейтса «комп’ютер на кожен стіл і в кожен будинок», була створена концепція Microsoft.NET, яка відображає тенденції корпорації створити новітні інтернет-технології та інтернет-служби, а також збільшує потенціал людини за допомогою використання сучасного програмного забезпечення завжди, скрізь і на кожному пристрої.

Microsoft 365
Office

Outlook

Microsoft Edge

Microsoft Teams

OneDrive

Gold Cloud Productivity (Office 365)

Системний інегратор AMICA має компетенцію рівня Gold і ще 3 срібні компетенції:

 • Communications (Microsoft Teams)
 • Small and Midmarket Cloud Solutions (Office 365)
 • Windows and Devices (Windows 10)

Cloud Solution Provider

Компанія AMICA готова надавати підтримку клієнтам за програмою CSP:

 • Підтримка білінгу та підписки.
 • Допомога в ініціалізації та розгортанні.
 • Рішення проблем із продуктивністю та доступністю послуг.
 • Керування оновленнями для служб.

Продукти Microsoft

Microsoft Dynamics 365 — це система, яка об’єднує систему керування взаєминами з клієнтами (CRM) і систему керування ресурсами підприємства (ERP).

Microsoft Dynamics 365 підвищує продуктивність співробітників всередині та поза організацією, дозволяє організовувати наскрізний бізнес-процес через продаж, роботу зі зверненнями клієнтів, виїзне обслуговування, керування проєктами та операційне управління.

Enterprise Mobility + Security (EMS) — гнучке і комплексне рішення для забезпечення мобільності та безпеки.

Завдяки EMS замовник отримує інноваційні функції на основі посвідчень, які допомагають користувачам безпечно та ефективно працювати з улюбленим набором додатків і пристроїв

EMS надає повноцінне рішення безпеки та дозволяє захистити бізнес в умовах постійно видозмінених проблем і удосконалених загроз (які не можна вирішити або усунути за допомогою традиційних засобів).

Повний захист корпоративних даних не впливає на взаємодію користувачів з системою, дозволяючи їм продуктивно працювати на улюбленому пристрої.

Microsoft Exchange Server 2019 — бізнес-рішення для обміну повідомленнями та спільної роботи.

За допомогою Exchange Server 2019 користувачі можуть обробляти і пересилати електронні листи, забезпечувати спільний доступ до календарів, контактів і завдань, а також організовувати свій робочий час.

Доступ до Exchange Server 2019 може виконуватися практично з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

Exchange Server 2019 повністю інтегрований в екосистему Microsoft і повністю розкриває весь свій потенціал в тісній зв’язці з SharePoint Server 2019 та Skype для бізнесу Server 2019.

Microsoft 365 для підприємств — це повноцінне інтелектуальне рішення, що дозволяє співробітникам реалізувати свій творчий потенціал і безпечно працювати разом.

Microsoft 365 для підприємств призначений для великих організацій, але його також можна використовувати для середніх і малих підприємств, яким необхідні найпередовіші засоби забезпечення безпеки та продуктивності.

Microsoft Azure — це відкрита і гнучка платформа нового покоління.

Завдяки Azure розробники і фахівці з ІТ можуть реалізовувати абсолютно будь-які проєкти. Інтегровані інструменти, вбудовані шаблони та керовані служби полегшують і прискорюють створення корпоративних, мобільних, веб-додатків, додатків для Інтернету речей, а також дають можливість управляти ними за рахунок використання наявних навичок та відомих технологій.

Azure підтримує найширший вибір операційних систем, мов програмування, платформ, інструментів, баз даних та пристроїв.

Платформа Microsoft Azure є унікальним спектором можливостей як для оптимізації традиційних бізнес-процесів, так і для перетворення бізнесу.

Office 2019 — це остання версія знайомих додатків, яка об’єднала найкращі риси попередньої версії і низку нових функцій для максимально ефективної взаємодії та співпраці.

Пакет програм Microsoft Office містить:

 • Word — потужний інструмент для створення текстових документів;
 • Excel — додаток для роботи з таблицями;
 • PowerPoint — інструмент для створення презентацій;
 • Outlook — додаток для роботи з поштою, календарями, контактами та завданнями;
 • OneNote — електронна записна книга;
 • Access — додаток для роботи з базами даних і створення зручних веб-додатків;
 • Publisher — настільна видавнича система для створення професійних маркетингових матеріалів, буклетів та розсилок.

Office 365 — це добре знайомі офісні додатки, доступні за передплатою.

Організації будь-якого розміру можуть економити, переносячи витрати в операційні статті, і підвищити рівень обслуговування до бізнес-класу.

До складу Office 365 входять:

 • Teams – Робочий простір для спільної роботи на базі чату, зборів, голосових та відеозв’язок
 • Exchange Online – Пошта та календар
 • OneDrive for Business – Персональне сховище
 • SharePoint Online – Управління сайтами та спільна робота над документами
 • Planner – Злагоджена робота в команді
 • Staffhub – Управління робочим часом працівників
 • PowerBI – Аналітика даних
 • Flow – Автоматизація бізнес процесів
 • PowerApps – Створення власних бізнес додатків
 • Yammer –Корпоративна соціальна мережа
 • Sway – Створення інтерактивних презентацій

Комплексне програмне забезпечення бізнес-аналізу, що об’єднує кілька програмних продуктів, що мають загальний технологічний та візуальний дизайн, з’єднувачів (шлюзів), а також web-сервісів.

Ключовий та найперший продукт лінійки — Power BI Desktop складається з трьох інтегрованих компонентів, що мають кожен свій інтерфейс:

 • Power Query (редактор запитів) — виконує завантаження і очищення даних (ETL);
 • PowerPivot (набори даних та моделі даних) — інтерфейс роботи з табличними даними в оперативній пам’яті де виконуються запити до даних, агрегація, розрахунки;
 • Power View — підсистема візуалізації та побудови звітів (Reporting).

Платформа проста у використанні і дозволяє отримати повне уявлення про дані.

Microsoft Project 2019 – це рішення для створення та керування проєктами, програмами і портфелями проєктів.

Microsoft Project 2019 дозволяє вести календарне та ресурсне планування, контролювати витрати в проєктах і ефективно взаємодіяти з учасниками проєктних груп.

Microsoft Project 2019 створений на основі попередніх версій Project і тепер містить ще кілька тимчасових шкал, додаткову роль при ресурсному плануванні — «менеджер ресурсів», теплові карти завантаження ресурсів та багато іншого.

Microsoft SharePoint Server 2019 — повнофункціональна платформа для спільної роботи, систематизації та пошуку корпоративної інформації, розробки і публікації додатків з можливістю повного контролю та розмежування прав доступу.

Microsoft SharePoint Server 2019 дозволяє впорядковувати контент, обмінюватися ідеями та організовувати процеси в компанії.

System Center 2019 дозволяє з легкістю розгортати, налаштовувати, контролювати і відслідковувати віртуалізовані робочі навантаження, компоненти інфраструктури програмно-конфігуруємого центру обробки даних та гібридної хмари.

Ця платформа повністю підтримує рішення для управлінь центрами обробки даних, відкриваючи безліч можливостей – від підготовки фізичної та віртуальної інфраструктур до управління IT-процесами і службами.

Skype для бізнесу Server 2019 — це захищена та керована система об’єднаних комунікацій, яка розгортається на власних серверах.

З її допомоги можна обмінюватися миттєвими повідомленнями з колегами в режимі реального часу, проводити аудіо- та відеоконференції і дзвонити на міські телефонні номери, навіть перебуваючи поза офісом.

Skype для бізнесу дозволяє віддалено переглядати документи і спільно працювати з ними.

SQL Server 2019 — інноваційна платформа, яка дозволяє консолідувати дані будь-яких типів і обсягів, швидко обробляти їх, надійно та ефективно зберігати, але найголовніше — отримувати від них нові, корисні для бізнесу знання.

Microsoft SQL Server — найпопулярніша в світі комерційна платформа для зберігання і керування даними.

Протягом багатьох років Microsoft SQL Server перебуває в квадранті лідерів Магічних квадрантів Gartner із OLTP систем, BI та аналітичних платформ, сховищ даних.

Microsoft Visio 2019 — це потужне рішення для створення схем та діаграм, що дозволяє спростити і зв’язати інформацію, поділитися нею та працювати спільно.

Visio значно спрощує створення та спільне використання різноманітних професійних схем, які допомагають наочно уявити складну інформацію.

В Visio 2019 передбачені тисячі фігур, відповідних галузевим стандартам, включаючи UML 2.4 (універсальна мова моделювання), BPMN 2.0 (нотація моделювання бізнес-процесів) та IEEE (стандарт Інституту інженерів з електротехніки та електроніки).

Крім того, Visio дозволяє доповнити схеми швидкими посиланнями на джерела інформації, а посилена підтримка спільної роботи, включаючи різноманітні функції коментування та спільного редагування, спрощує колективне створення схем.

Visual Studio 2019 — це інтегроване середовище розробки з широкими функціональними можливостями для створення візуально привабливих програм для Windows, Android та iOS, а також для побудови сучасних веб-додатків і хмарних служб.

Visual Studio 2019 пропонує комплексний і дуже гнучкий набір інструментів для управління життєвим циклом додатків.

Сімейство Visual Studio 2019 об’єднує в собі клієнтські та серверні продукти, а також хмарні сервіси.

Windows 10 — новітня операційна система для персональних комп’ютерів, покликана стати єдиною для різних пристроїв, таких як: персональні комп’ютери, планшети, смартфони, консолі Xbox One та багатьох інших.

Для Windows 10 є єдиний магазин додатків, який має і універсальні додатки, сумісні з усіма підтримуваними пристроями.

Windows 10 вперше стала доступна як сервіс, що дозволяє отримувати не тільки оновлення, що підвищують безпеку та стабільність, а й оновлення, які дають нові можливості.

Платформа Windows Server 2019 використовує всі досягнення сучасних технологій і надає IT-фахівцям нові можливості, що підвищують гнучкість та надійність серверних інфраструктур.

Новий продукт має низку нововведень, що дозволяє забезпечити та оптимізувати роботу центрів обробки даних, а також спрощує процес побудови і адміністрування хмарної інфраструктури компанії.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.