Ви можете купити рішення Tableau, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу з продажу компанії AMICA. Наші фахівці із радістю проконсультують Вас, як оптимально придбати ліцензії Tableau у вашому конкретному випадку.

Tableau – це платформа візуальної аналітики, яка допомагає людям бачити і розуміти дані. Tableau аналітична платформа, що є лідируючим на ринку вибором для сучасної бізнес-аналітики, спрощує вивчення даних та управління ними, а також дозволяє швидше знаходити та ділитися інформацією.

Tableau - аналітика для усіх

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Аналіз даних повинен полягати в тому, щоб ставити запитання, а не вивчати програмне забезпечення. Завдяки вбудованим передовим методам візуалізації, Tableau забезпечує безмежне дослідження даних, не перериваючи потік аналізу.

ІНТЕГРОВАНА ПЛАТФОРМА

Розгортання у хмарі, локально або вбудована інтеграція із Salesforce CRM. Підключайтеся до всіх своїх даних за допомогою повністю інтегрованих можливостей AI/ML, управління даними та спільної роботи.

НАДІЙНИЙ ЛІДЕР

Клієнти масштабують Tableau швидше і ширше, ніж будь-коли. Tableau допомагає організаціям прискорити впровадження інновацій, покращити операції та краще обслуговувати своїх клієнтів.

Tableau – це справжня аналітична платформа корпоративного масштабу.

РІШЕННЯ TABLEAU

Tableau Prep змінює спосіб традиційної підготовки даних у організації. Надаючи наочний та прямий спосіб комбінувати, формувати та очищати дані, Tableau Prep дозволяє аналітикам та бізнес-користувачам швидше розпочати аналіз.

Tableau Prep складається із двох продуктів:

  • Tableau Prep Builder для побудови потоків даних.
  • Tableau Prep Conductor для планування, моніторингу та керування потоками в організації.

Tableau Desktop, названий «золотим стандартом» у візуальній аналітиці, пропонує необмежене дослідження даних через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, заохочуючи цікавість, творчий підхід та прийняття рішень на основі даних. Tableau Desktop працює як під Windows, так і під Mac OS.

Tableau Server це BI систем для групової роботи з бізнес даними, автоматичним створенням дашбордів, звітів та візуалізацій.

Tableau Server вирішує такі завдання:

  • Робота з візуальною бізнес аналітикою, звітами та дашбордами з комп’ютера, ноутбука без встановлення будь-яких програм (крім браузера Chrome, IE, Mozilla).
  • Мобільна робота з BI інструментами, звітністю, інформаційними панелями та дашбордами зі смартфона, планшета, iPad, iPhone, Android.
  • Централізоване зберігання даних та їхня автоматична обробка в режимі ETL. Злиття джерел даних.
  • Очищення та трансформація даних.
  • Керування доступом до даних та звітів. Забезпечення безпеки та захисту даних.
  • Автоматичне оновлення звітів та дашбордів. Підтримка єдиної вірної версії дашбордів та джерел даних.

Tableau Online – це аналітична платформа, повністю розміщена у хмарі. На платформі можна публікувати дашборди та ділиться своїми відкриттями з будь-ким. Запрошувати колег або клієнтів вивчити приховані можливості за допомогою інтерактивних візуалізацій та точних даних.

Tableau Online – це повністю хмарне рішення, тому немає потреби налаштовувати сервери, керувати оновленнями програмного забезпечення або масштабувати ємність обладнання.

Виникли питання? Залишіть запит у формі нижче та наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом.