Ви можете купити рішення Adobe, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA.

Adobe – це велика американська технологічна компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення для створення та редагування графіки, відео, аудіо та веб-контенту. Вона була заснована в 1982 році і з того часу стала одним із провідних виробників програмного забезпечення в індустрії.

Деякі продукти, які розробила компанія Adobe, включають Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, Acrobat, After Effects та інші. Ці продукти широко використовуються у різних галузях, таких як дизайн, видавництво, фотографія, відеовиробництво, веб-розробка та ін.

Компанія Adobe також надає хмарні послуги, такі як Adobe Creative Cloud, які дозволяють користувачам отримувати доступ до своїх програм та файлів на будь-якому пристрої з підключенням до Інтернету.

Креативність понад усе

Adobe надає найкращі в світі додатки і сервіси для творчості, за допомогою яких ви зможете втілити в життя будь-які ідеї — на будь-яких пристроях.

Комплексні рішення для роботи з документами PDF в сучасному світі мобільних та хмарних технологій

Оформлення та верстка макетів для друку і цифрових медіа

Організація нарад і семінарів по мережі в реальному часі

Створення та редагування красивих зображень, графіки та малюнків на ПК і iPad

Професійне редагування відео

Створення красивої векторної графіки та ілюстрації на ПК і iPad

РІШЕННЯ ADOBE

Adobe Photoshop один з тих продуктів, який вже не потребує додаткової реклами. Цей продукт містить відмінні інструменти для роботи із зображеннями, які дозволять вам втілити абсолютно всі свої творчі ідеї. Створюйте яскраву графіку завдяки кращому в світі програмному забезпеченню по роботі з цифровими зображеннями. Розробляйте найсміливіші проєкти — ще швидше та професійніше.

Adobe Acrobat Pro — це не просто популярний конвертер PDF. Він містить безліч інтелектуальних функцій, які надають додаткові можливості для взаємодії. Серед них: створення, редагування, об’єднання, імпорт і експорт PDF файлів, а також їхній захист.

Виконуйте монтаж відео простіше і швидше за допомогою Adobe Premiere Pro CC. У новій версії є велика кількість нових функцій, таких як вбудований механізм корекції з Adobe SpeedGrade CC, поліпшено функцію монтажу матеріалу з декількох камер, розширено підтримку оригінальних форматів і тощо. Завдяки Creative Cloud ви зможете легко завантажити нові функції і синхронізувати налаштування та ярлики з будь-яким комп’ютером в будь-якій постпродакшн-студії в світі.

Рішення Adobe Connect Pro – це ефективний інструмент для спільної роботи та навчання. Відмінними рисами цього рішення є простота доступу незалежно від клієнтської платформи і відсутність технологічних бар’єрів. Відсутність бар’єрів можлива завдяки Flash Player, встановленому на 98% комп’ютерів у всьому світі.

Adobe Creative Cloud — це сервіс, який дозволяє мати необмежений доступ до завантаження та встановлення всіх додатків, які входять в Adobe Creative Suite®. Серед цих додатків Adobe Photoshop Lightroom®, Adobe Muse, інструменти та служби Adobe Edge, інструменти для розробників ігор. Також при цьому забезпечується інтеграція з додатками Adobe Touch*. За наявності підписки Creative Cloud ви також можете отримати доступ до послуг публікації додатків і веб-сайтів, до хмарного сховища, до можливості синхронізації з будь-яким пристроєм та до нових продуктів і винятковим оновленням одразу після їхнього виходу.

Adobe InDesign являє собою універсальний додаток для публікації контенту. Adobe InDesign забезпечує точний контроль над дизайном і типографікою на рівні пікселів. Створюйте елегантні та виразні сторінки для розміщення друкованих матеріалів, різних екранів і планшетних пристроїв. Легко адаптуйте макети для чудового відображення на найрізноманітніших пристроях.

Adobe Illustrator  — це провідне середовище в галузі створення векторної ілюстрації, призначеної для різних медіаджерел. Втілюйте свої неймовірні ідеї за допомогою фігур, кольорів, ефектів та типографіки завдяки системі Mercury Performance System.

Завдяки новому сервісу Creative Cloud Libraries всі ваші ресурси, зокрема зображення, колір, стилі тексту і кисті, доступні вашій команді в будь-якому місці та в будь-який час. З легкістю надавайте доступ до ресурсів за допомогою Photoshop CC із мобільних додатків, наприклад Illustrator Draw і Photoshop Sketch.

Adobe InCopy – це програмний продукт для редакторів та авторів професійного контенту, тісно інтегрований з рішенням Adobe InDesign. InCopy дозволяє авторам і редакторам текстів застосовувати стилі, відстежувати правки та вносити зміни в макет документа незалежно від дизайнерів, які працюють з тим же самим документом в додатку Adobe InDesign

Adobe Dreamweaver Creative Cloud — дозволяє дизайнерам і розробникам створювати web-сайти професійного рівня на базі галузевих стандартів. Результати роботи в Adobe Dreamweaver CC можна передавати іншим користувачам безпосередньо з цього додатку, а надання доступу до нових функцій у міру їхньої появи забезпечує відповідність стандартам оформлення web-сайтів.

Animate CC  — програма для розробки динамічних інтерактивних програм, що мають можливість виведення на різноманітні джерела медіа: ПК, мобільні пристрої та дисплеї різних роздільних здатностей і розмірів.

After Effects CC — рішення для створення анімованої графіки та візуальних ефектів відповідно до провідних галузевих стандартів. Рішення After Effects CC є більш універсальним порівняно з класичною настільною версією After Effects і пропонує такі нові потужні функції, як Live 3D Pipeline, які дозволяють додавати сцени CINEMA 4D в макети — без необхідності проміжного рендеринга.

Adobe Stock — сервіс стокових фотографій високої якості, інтегрований з Photoshop.

Adobe Muse СС — графічний редактор, орієнтований на створення сайтів, невеликих інтернет-магазинів і дендінг-пейдж без необхідності написання коду.

Adobe Audition СС — програма призначена для запису, редагування та створення аудіозаписів. Завдяки набору вбудованих інструментів Ви можете очистити саундтрек або записи з концертів від шумів, записувати та поєднувати проекти, розробляти рекламні аудіо-ролики.

Adobe Photoshop Elements – оновлений засіб для легкої та професійної обробки фотознімків в домашніх умовах.

Adobe Photoshop Lightroom — потужний та інтуїтивно зрозумілий фоторедактор. Додаток допомагає створювати красиві фотороботи та вдосконалювати навички ретуші фото. Зрозумілі інструменти дозволяють обрізати фото до потрібних пропорцій, а також виконати низку операцій по обробці: створення та застосування фільтрів і ефектів, роботу з кривими, властивостями і кольором і вибіркову корекцію.

Adobe Captivate — це програма для створення і редагування інтерактивних навчальних курсів, з можливістю демонстрації ПЗ, запису відео-уроків, створення симуляцій програм, розробки перевірочних тестів і тощо.

Acrobat Standard DC — створюйте, експортуйте, редагуйте та відстежуйте файли PDF, відкривши їх в будь-якому веб-браузері. Останні версії файлів завжди будуть у вас під рукою незалежно від того, на якому пристрої ви працюєте.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.