Ви можете купити рішення Bitdefender, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії Bitdefender у вашому конкретному випадку.

Bitdefender – світовий лідер в області кібербезпеки, що захищає більше 500 мільйонів користувачів у більш ніж 150 країнах. З 2001 року технології Bitdefender для забезпечення безпеки і аналізу загроз для домашнього та корпоративного використання відзначаються нагородами незалежних лабораторій.

РІШЕННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ ДЛЯ ДОМУ

Найкраще програмне забезпечення, визнане незалежними лабораторіями, комп’ютерними експертами та задоволеними користувачами з року в рік.

Bitdefender Antivirus Plus – антивірус з багаторівневим захистом від шифрувальників, веб-захист від шкідливих сайтів і фішингу, безпечний інтернет-банкінг. Адаптивна технологія сканування дозволяє збільшити швидкість та продуктивність рішень.

Bitdefender Internet Security – комплексний антивірус з фаєрволом і посиленим захистом особистих даних. Багаторівневий веб-захист, безпечний інтернет-банкінг, батьківський контроль. Автоматичний захист з високою швидкодією.

Bitdefender Total Security – комплексне рішення безпеки з захистом від усіх видів онлайн-загроз. Потужний антивірус, хмарний і проактивний захист, фаєрвол, антифішинг та захист інтернет-банкінгу, захист особистих даних, батьківський контроль.

Bitdefender Mobile Security забезпечить перевірку кожної встановленої програми, перевірить вже існуючі програми на наявність шкідливого коду, а також може показати які ресурси використовує та чи та програма (доступ в інтернет, отримання конфіденційної інформації тощо).

Bitdefender Family Pack – допоможе забезпечити безпеку й відстежувати всі пристрої сім’ї: Windows або Mac настільних і портативних комп’ютерів, Android планшетів і смартфонів.

Bitdefender Antivirus for Mac – надійний і легкий антивірус для комп’ютерів Mac з автоматичним захистом в режимі реального часу. Bitdefender VPN, захист від фішингу та шифрувальників.

РІШЕННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Рішення Bitdefender відзначені численними нагородами і за всіма показниками постійно випереджають конкурентні рішення

Рішення для захисту малого бізнесу від усіх видів кібератак: від вимагання до АРТ

Bitdefender об’єднує всі служби безпеки, які необхідні підприємствам, в єдину платформу щодо забезпечення безпеки

Bitdefender Advanced Business Security – комплексний захист робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв, плюс безпека і захист від спаму для Exchange поштових скриньок – все керується з однієї консолі.

Bitdefender GravityZone Elite — комплексне рішення, що включає вбудовану пісочницю, яка розсташована в хмарі Bitdefender, і відмінний антивірус з ефективними технологіями виявлення та захисту від будь-яких загроз, зокрема атак нульового дня. Bitdefender GravityZone Elite забезпечує найкраще виявлення загроз, запобігання атак, виправлення модифікованих об’єктів, ефективний моніторинг і оповіщення про події безпеки кінцевого пристрою на єдиній модульній платформі.

Bitdefender Gravity Zone Ultra Security (XDR) – це шаровий захист кінцевих точок нового покоління тепер з EDR (Endpoint Detect and Response) (Виявлення та Реакція на Кінцевих точках).

Bitdefender Sandbox Analyzer — це рішення для забезпечення безпеки, яке підвищує стійкість організації проти складних або цільових атак завдяки розширеним можливостям виявлення і складання звітів про невловимі загрози, які намагаються проникнути в мережу.

Bitdefender Patch Management дозволяє перевіряти наявність виправлень у будь-якої кількості клієнтів на відповідність їхньої політики та нормативних вимог. Bitdefender GravityZone Patch Management сумісний з усіма операційними системами Microsoft Windows для настільних ПК і серверів, підтримуваними продуктами захисту кінцевих точок, починаючи з Windows 8 і Windows Server 2012 R2.

Із GravityZone Email Security організації отримують вигоду від повного захисту електронної пошти бізнесу, який виходить за межі пошуку шкідливих програм та інших традиційних загроз, зокрема, спаму, вірусів, великомасштабних фішингових атак та шкідливих URL-адрес. Також зупиняє всі сучасні загрози електронної пошти, зокрема, Business E-mail Compromise (BEC) та шахрайство з виконавчими директорами.

Bitdefender Security for Mail Servers – Linux – антивірусна програма для забезпечення захисту поштових серверів на Linux.

Bitdefender Security for AWS – це рішення безпеки, розроблене для хмарної інфраструктури Amazon та інтегроване з хмарною консоллю GravityZone. Bitdefender Security for AWS створений для віртуалізації, пропонує гнучкі ціни і масштабується до ваших розмірів та вимог для оптимального повернення інвестицій. Дозвольте експертам подбати про безпеку!

Bitdefender Hypervisor Introspection аналізує пам’ять працюючих віртуальних машин за допомогою API-інтерфейсів Virtual Machine Introspection в Гіпервізор Xen і KVM. HVI шукає методи атак, такі як переповнення буфера, розпорошення купи (heap spray) та впровадження коду, щоб виявити і заблокувати підозрілу активність до того, як зловмисник отримає точку опори на цільових системах.

Bitdefender GravityZone Security for Virtualized Environments VDI забезпечує надійний захист віртуальних серверів та станцій на ОС Віндоус і Лінукс. Програма була розроблена для віртуальних середовищ. Важливою перевагою є низька навантаженість на систему. Згідно з тестами VSI, антивірус GravityZone надає найнижчий вплив на роботу віртуальних машин серед всіх аналогічних розробок. Налаштування здійснюється централізовано. Тому розгорнути програму можна в стислі терміни. Софт працює на всіх найбільш затребуваних віртуальних платформах, включаючи Oracle, VMware і багатьох інших.

GravityZone Security for Virtualized Environments VS – це захист для віртуальних машин Windows і Linux з можливістю сканування файлових систем, процесів, пам’яті та реєстру в реальному часі. Краща продуктивність в центрах обробки даних: підвищення продуктивності до 20% порівняно з традиційними постачальниками засобів безпеки. Працює на будь-якій платформі віртуалізації: VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V, KVM, Oracle тощо. Безагентна безпека для VMware vShield.

Bitdefender GravityZone Security for Virtualized Environments CPU – антивірусне рішення для віртуальних машин, дата-центрів і хмарних сервісів, що працює на консолі GravityZone.

BitDefender GravityZone Security for Endpoint Physical Server – це рішення для захисту фізичних серверів в інфраструктурі від загроз і атак, які можуть порушити бізнес-процеси. Використання кращих в галузі програм захисту від шкідливих файлів в поєднанні з брандмауером, можливостями управління додатками і виявлення вторгнень забезпечує раннє виявлення і захист.

Bitdefender GravityZone Full Disk Encryption — це рішення, яке допомагає компаніям дотримуватися правил щодо даних і запобігати втрати конфіденційної інформації у разі крадіжки пристроїв.

Bitdefender GravityZone Security for Mobile — єдина система безпеки захищає мобільні пристрої незалежно від платформи і місця розташування. Bitdefender Security для мобільних пристроїв являє собою цілісний підхід до безпеки мобільних пристроїв, який допомагає організаціям дотримуватися нормативних вимог, зводячи до мінімуму втручання ІТ-фахівців з використання BYOD.

Bitdefender GravityZone Business Security – рішення безпеки, призначене для малого і середнього бізнесу, яке поєднує в собі захист найвищого рівня з простим централізованим управлінням.

Bitdefender Browser Isolation забезпечує передовий захист серверів, що використовують Citrix Virtual Apps. У продукті реалізована пропріетарна технологія Hypervisor Introspection, що дозволяє вести моніторинг пам’яті серверів та використовуваних браузерів. Рішення дозволяє виявити і заблокувати складні техніки атак, включаючи уразливості переповнення буфера, техніки впровадження коду та розпилення купи (heap spray), які використовуються зловмисниками для компрометації браузерів і проникнення в систему.

GravityZone Security for Storage захист нового покоління для NAS та систем обміну файлами забезпечує захист нового покоління для ICAP-сумісних систем обміну файлами і мережевих сховищ, які настільки ж продуктивні, як і прості в управлінні.

GravityZone Endpoint Security HD захищає підприємства від всього комплексу сучасних кіберзагроз зі швидкістю, точністю, низькими витратами на адміністрування та мінімальним навантаженням на систему. Рішення нового покоління усуває необхідність запуску декількох рішень з безпеки кінцевих точок на одній машині.

Bitdefender GravityZone Security for Exchange забезпечує кращий захист від спаму і шкідливого ПЗ для поштових серверів, забезпечуючи безпечне середовище обміну повідомленнями та спільної роботи з мінімальним споживанням ресурсів.

За підсумками звіту незалежної дослідницької компанії Forrester, The Forrester Wave, на початку 2020 року Bitdefender був визнаний кращим антивірусом. Крім того, незалежна дослідницька компанія Ovum назвала антивірус Bitdefender лідером на зростаючому ринку розумних систем безпеки.

Згідно з безліччю досліджень, проведених незалежною інституцією тестування AV-TEST, Bitdefender випереджає всі інші програми безпеки з погляду кращого захисту, продуктивності і відновлення. Вже четвертий рік поспіль рішення Bitdefender отримують нагороду Best Performance Award від AV-TEST. Це ще раз доводить, що антивіруси Bitdefender є кращими на ринку кібербезпеки.

Изображение выглядит как снимок экрана Автоматически созданное описание

ЗМІ ПРО Bitdefender

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.