Запуск Windows 10 показав, що ступінь задоволеності клієнтів підвищувалася в міру виправлення помилок та з додаванням нових функцій. Клієнти обирають Windows 10 і зараз, як ніколи важливо створити безпечну та надійну платформу, яка дозволить людям вільно створювати, навчатися та спілкуватися, де б вони не знаходилися.

На сьогоднішній день понад мільярд людей використовують Windows 10 в 200 країнах.

Від одного до мільярда пристроїв – одночасно для кожного користувача

Кожен сьомий житель планети планує, створює, переміщує та виконує велику кількість своїх завдань в Windows 10.

Незалежно від місця розташування користувача, Windows 10 надає необхідні функції для досягнення великих результатів.

Оскільки на всіх пристроях зі списку журналу Fortune 500 в даний час встановлено Windows 10, він став важливою платформою для трансформації бізнесу. З переходом від Windows 7 до Windows 10 компанії беруть на себе нові зобов’язання з більш високим рівнем ефективності, безпеки ведення бізнесу, прагнучи пропонувати своїм клієнтам більш якісні послуги та рішення.

Тепер запуск нових функцій і оновлень безпеки Windows 10 став набагато швидше. Microsoft був пройдений шлях від випуску версії один раз в три роки до випуску декількох версій в рік.

У Windows 10 процес розробки відбувається завжди з урахуванням відгуків клієнтів. Одним з найяскравіших прикладів такої клієнтоорієнтованості є програма Windows Insider, яка в даний час налічує понад 17,8 мільйони інсайдерів в кожній країні світу.

В Microsoft також прагнуть зробити Windows відкритою, інклюзивною та доступною платформою, яка дасть можливість кожній людині досягти своїх цілей. Команда Windows Accessibility фокусується на методі, при якому інженери та дизайнери працюють над глибоким розумінням потреб людей, а потім спільно проєктують та постійно ітераційно працюють над рішеннями безпосередньо із ними.

Від ПК до Змішаної реальності, Xbox та інше

Windows 10 є єдиною операційною системою, в основі якої лежать більше 80 000 різних моделей, конфігурацій лептопів та ПК “2-в-1” від більш ніж 1000 різних виробників. Windows 10 також підтримує функції Mixed Reality (Змішана реальність) і HoloLen, змінюючи спосіб побудови, проєктування, вивчення та випробування людьми світу навколо себе.

При цьому Windows 10 не тільки є найпопулярнішою ігровою платформою для ПК в світі, а також забезпечує роботу всього сімейства консолей Xbox, включаючи найшвидшу і потужну Xbox Series X, яка буде доступна вже в цьому році.

У Windows 10 включено створення нових категорій з такими пристроями, як Surface Pro, Surface Book і Surface Hub 2S. Ми прагнемо до інновацій з такими пристроями, як Surface Neo, новий пристрій з двома екранами, який буде працювати під керуванням Windows 10X, що забезпечує унікальні враження від роботи на багатопозиційних ПК із двома екранами.

Windows – це різноманітна та потужна платформа, яка дає OEM-партнерам гнучкі інструменти, необхідні для впровадження інновацій в їх пристроях, побудованих на базі Windows 10:

Acer ConceptD 700 сконструйований так, щоб легко справлятися із важкими робочими процесами творців контенту. Це можливо завдяки процесору Intel Xeon E і графіку NVIDIA Quadro RTX 4000 для задоволення потреб кінематографістів, аніматорів та дизайнерів AEC (архітектура, проектування, будівництво) з потужною та стабільною продуктивністю для 3D автоматизованого проєктування (САПР).

ASUS ExpertBook B9 створений для професіоналів, які займаються бізнесом в дорозі. Його вага всього 865 грам і товщина профілю 14,9 мм. Крім цього, в B9450 вбудований чіп безпеки Trusted Platform Module 2.0 (TPM), що забезпечує безпеку важливих для бізнесу даних, а вбудована ІК-камера дозволяє здійснювати біометричні входи в систему.

– Остання версія популярної моделі XPS 13 від Dell допоможе впроваджувати інновації та домагатися нових результатів. Новий на 25% яскравіший дисплей XPS InfinityEdg забезпечує більше місця на екрані для багатозадачності протягом дня, а завдяки новому дизайну, який забезпечує 13,4-дюймовий дисплей в 11-дюймовому форм-факторі, девайс зручно поміщається на лотку літака.

HP Elite Dragonfly з сімейства Secured-Core PC, має вбудовану технологію Tile, яка дозволяє користувачам використовувати інтуїтивний додаток. Це допомагає знайти пристрій навіть при вимкненому ПК. Крім того, в кришках динаміків містяться пластмаси з океанським покриттям, а зовнішня упаковка коробки на 100% стійка до зовнішніх впливів.

Lenovo Yoga Slim 7 має 10-е покоління Intel Core i7 з графікою Intel Iris Plus. Він також містить функцію гучного зв’язку для входу та автоматичного виходу із системи через ІК-камеру і Windows Hello, а також регульований смарт-акумулятор, який переключається в залежності від режиму використання, температури та того, чи підключено пристрій до мережі.

– Поєднуючи в собі продуктивність та преміум досвід, Samsung Galaxy Book Flex α надає можливість користуватися ноутбуком з мобільністю та гнучкістю смартфона. ПК 2-в-1 оснащений суперяскравим дисплеєм, який дозволяє насолоджуватися 100%-вим колірним обсягом екрану та яскравою картинкою практично при будь-якому освітленні з 17,5-годинним часом автономної роботи.

Від 1,0 до 10 і вище

Від передових технологій бездоганного сенсорного та ручного введення до входу в систему за допомогою біометричної системи Windows Hello і додатки Your Phone, що дозволяє користувачам Android підключати телефон до комп’ютера, команда Windows прагне до спілкування з людьми там, де вони знаходяться.

І ця інновація триває, завдяки чому Windows стає загальнодоступною на всіх платформах – від Mac до iOS і навіть Chromebooks.

Об’єднувати з Windows 10 мільярд людей – тільки початок. Microsoft планує інвестувати в Windows не тільки як в операційну систему для персональних комп’ютерів Windows 10, але і в багато інших її продукти, забезпечуючи безліч потреб клієнтів, включаючи Windows IoT, Windows 10 Teams для Surface Hub, Windows Server, Windows Mixed Reality on HoloLens, Windows 10 в режимі S, Windows 10X та багато інших.

Джерело Microsoft

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua