Новости

Вебінар “Як керувати мобільними пристроями за допомогою SOTI ONE Platform”

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”27551″ img_size=”medium”][vc_column_text]Дата: 10 березня 2021

Час: 11:00

Спікери:

Как управлять мобильными устройствами

Taras Bilous
Sales Coordinator, SOTI

Как управлять мобильными устройствами

Ars Osipov
Senior Sales Engineer, SOTI

Oleksandr Butusov,
Head of Information Security Solutions, SOFTICO

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Реєструйтеся на спільний вебінар від компаній SOTI і SOFTICO “Як керувати мобільними пристроями за допомогою SOTI ONE Platform”, щоб дізнатися, як керувати своїми мобільними пристроями за допомогою SOTI ONE Platform. Ми проведемо повний огляд платформи, розповімо, як за допомого продуктів SOTI можна керувати всіма аспектами Вашого бізнесу.

[/vc_column_text][vc_btn title=”РЕЄСТРАЦІЯ” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fregister.gotowebinar.com%2Fregister%2F380484212691484944|”][vc_column_text]* Натискаючи цю кнопку, Ви надаєте свою персональну інформацію компаніям SOTI та SOFTICO, які будуть використовувати її для комунікації з Вами щодо цієї події та інших послуг.[/vc_column_text][vc_column_text]План вебінару: 

  • Як SOTI ONE Platform забезпечує повне керування мобільними пристроями.
  • Можливість SOTI ONE Platform сертифікувати мобільні пристрої понад 200 виробників.
  • Чому інтеграція продуктів є ключем до подолання функціональних бар’єрів, пов’язаних із Вашими інвестиціями в мобільність.
  • Дізнайтеся, як рішення SOTI змінюють підхід до віддаленої роботи для ефективної підтримки сучасних фахівців, що працюють в мобільному режимі!

Після вебінару Ви отримаєте відповіді на низку запитань:

  • Як можна легко перейти від розгортання і захисту пристроїв до створення і поширення додатків?
  • Як забезпечити підтримку віддалених співробітників у режимі реального часу, гарантуючи при цьому постійну працездатність пристроїв?
  • Як підвищити продуктивність мобільного розгортання?
  • І як це все зробити, одночасно скоротивши витрати і час простою, пов’язані із важливими для бізнесу мобільними операціями?

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_btn title=”РЕЄСТРАЦІЯ” color=”danger” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fregister.gotowebinar.com%2Fregister%2F380484212691484944|”][vc_column_text]* Натискаючи цю кнопку, Ви надаєте свою персональну інформацію компаніям SOTI та SOFTICO, які будуть використовувати її для комунікації з Вами щодо цієї події та інших послуг.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]