Все більше число організацій почали використовувати платформу Microsoft Office 365, але багато хто із них не перейшов на нову програму через проблеми із безпекою, як говориться у звіті, опублікованому минулого четверга компанією Barracuda Networks.

Дослідження засноване на опитуванні більше 1100 організацій всіх масштабів із Північної Америки, Європи, Африки та Близького Сходу. Майже дві третини опитаних заявили, що використовують Office 365, а 49% інших організацій планують переходити на іншу платформу. В той час як число організацій, які почали використовувати Office 365, збільшилася.

Майже 44% організацій, що не перейшли на Office 365, вирішили не змінювати своє рішення через проблеми з безпекою. А із загального числа компаній, які мають намір використовувати програму, більше 73% заявили, що вони стурбовані підвищеними погрозами з подальшими умовами роботи із Office 365. Майже 70% тих, хто вже почав використовувати Office 365, також стривожені складним характером загроз.

Більше 86% опитуваних осіб стурбовані спробами фішингу, підміни прав та соціального інжинірингу (*Social Hacking Метод отримання конфіденційної інформації шляхом особистих контактів з її носіями. Інші 92% стурбовані вірусом-здирником).

Як заявила компанія Barracuda, – «Дуже високі показники занепокоєння щодо безпеки, в тому числі і побоювання із приводу прихованих загроз, передових шкідливих програм, незаконного збору захищених даних та цільового фішингу, особливо, вірус-вимагач може стати важливим чинником, що сприяє загальному зниженню темпів прийняття, яке показало дослідження”.

Наскільки ці організації готові впоратися із потенційними атаками? Тільки третина опитаних заявили, що у них є стороння компанія для вирішення проблем із забезпечення безпеки, призначена для захисту від фішингових та інших атак соціальної інженерії і 69% повідомили, що вони проводять навчання своїх співробітників.

Незважаючи на те, що електронна пошта є одним зі основних носіїв вірусу-здирника, більше половини респондентів не використовують DMARC або DKIM / SPF, протоколи, призначені для виявлення та запобігання підміни електронної пошти.

Microsoft пропонує власну службу безпеки для Office 365, Advanced Threat Protection (ATP), але тільки 15% опитуваних заявили, що використовують її. З іншого боку, багато хто з них або використовують, або планують задіяти сторонні рішення для безпеки, архівування та резервного копіювання Office 365.

«В цілому, респонденти повідомили про серйозні сумніви щодо питання ефективності власної безпеки та інших можливостей Office 365. Так, зокрема, вони були стурбовані з приводу здатності цих функцій оперативно захищати їх від вимагання, від незаконного збору захищених даних, цільового фішингу та атак соціальної інженерії », – зазначила компанія Barracuda.

За останні місяці з’явилося кілька повідомлень про серйозні вразливості, що впливають на Office 365, і навіть атак із застосуванням новітніх засобів нападу, призначених для користувачів платформи.

Безкоштовна PDF-брошура

«3 способи заощадити на купівлі Microsoft»

Як купувати продукти Майкрософт із вигодою для своєї компанії

В брошурі вас чекають відповіді на такі питання:

  • Як отримати знижку в реселлера Microsoft
  • Як отримати спецціну у представництві Microsoft в Україні
  • Правила безпеки при купівлі продуктів Microsoft в інтернет-магазинах
  • Нюанси ліцензування, які допомагають заощадити до 80% суми закупівлі
  • 3 чек-листа отримання кращих цін на Microsoft

Отримайте PDF- звіт негайно, залишивши свій email нижче

Залишилися запитання? Звертайтеся до наших фахівців.

Заповніть форму праворуч і наші менеджери зв’яжуться з вами протягом 10 хвилин.