Компанія ESET  повідомляє про поширення підробленої версії програми Windows Movie Maker, за допомогою якої кіберзлочинці виманюють гроші у необізнаних користувачів. Для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення шахраї використовують веб-ресурс www.windows-movie-maker.org, який завдяки пошуковій оптимізації увійшов у топові результати пошуку за запитом «Movie Maker» та «Windows Movie Maker» у пошукових системах Google та Bing.

Шкідлива програма володіє функціоналом Windows Movie Maker, однак, на відміну від безкоштовного оригіналу, позиціонує себе як пробна версія. Вікно з пропозицією придбати «повну версію» відображається одразу після інсталяції та кожного разу під час спроби зберегти файл. Ціна так званої «повної версії» становить 29,5 доларів з урахуванням знижки, яку начебто пропонують шахраї.

Продукти ESET виявляють шкідливу програму як Win32/Hoax.MovieMaker та блокують веб-сайт злочинців. Спеціалісти ESET також вже попередили Google та Microsoft про шкідливий ресурс, який був створений ще у 2010 році.

Завдяки високим позиціям сайту в пошуковій системі загроза змогла охопити велику кількість користувачів у всьому світі та за кілька останніх днів стала найпоширенішою виявленою загрозою відповідно до даних телеметрії ESET. До 5 листопада 2017 року шкідлива програма Win32/Hoax.MovieMaker зайняла третє місце за частотою виявлення у світі і першою в Ізраїлі. Вже наступного дня загрозу також було зафіксовано на Філіппінах, у Фінляндії та Данії. Користувачам, які вже інсталювали продукт з сайту www.windows-movie-maker.org, необхідно видалити його та перевірити пристрій надійною антивірусною програмою.

У зв’язку з підвищеною активністю шкідливої програми спеціалісти компанії ESET рекомендують користувачам бути дуже обережними під час роботи в мережі Інтернет, зокрема завантажувати програми з офіційних сайтів розробників або інших надійних джерел, а також використовувати комплексні антивірусні рішення для ефективного захисту пристроїв від різноманітних шкідливих програм.

consalting

Фахівці компанії “АМІСА” завжди готові проконсультувати Вас:

·        будь-який продукт ESET,
·        правильне ліцензування,
·         ціни,
·        способи здешевлення покупки,
·        технічні вимоги.

Безкоштовну консультацію ви можете отримати, звернувшись до нас по телефону +38 044 355-07-70 або за адресою info@amica.ua.

Є запитання? Звертайтеся до наших фахівців.

Заповніть форму праворуч і наші менеджери зв’яжуться з вами протягом 10 хвилин.