Компанія Equifax минулого четверга оголосила, що в третьому кварталі 2017 року, понесла збиток на суму $87,5 млн. У зв’язку з масовим зломом, який був розкритий 7 вересня 2017 року.

Компанія із наданням кредитних історій зазнала витрат наступним чином: $55,5 млн. на виробничі витрати, $17,1 млн. – гонорари фахівцям, які, ймовірно були виплачені компанії FireEye, підрозділу Mandiant, адвокатам та іншим фірмам, задіяним в рамках розслідування передумов до події та заходів у відповідь. Витрати на відділ обслуговування відзначені на суму $14,9 млн.

За словами компанії, витрати, пов’язані із інцидентом кібербезпеки, включають «витрати на розслідування та усунення інциденту кібербезпеки, а також пов’язані із ним юридичні та інші професійні послуги, всі з яких враховуються як понесені витрати».

Компанія також заявила, що вона буде нести відповідальність за додаткові витрати, пов’язані із безкоштовним моніторингом файлів та захистом від крадіжки ідентифікаційних даних, які пропонуються всім споживачам США.

«Тому ми склали оцінку витрат, необхідну для надання цієї послуги тим, хто зареєструвався або буде зареєстрований до 31 січня 2018 року. Ми понесли витрати на $4,7 млн. 30 вересня 2017 року та оцінили ряд додаткових витрат, який варіюється між $56 млн. і $110 млн.».

Незабаром, після того, як було виявлено злом системи, керівник служби безпеки Сьюзан Молдін та директор із інформаційних технологій Девід Вебб оголосили про своє звільнення з компанії.

Компанія Equifax стверджує, що вони зберігають дані більш ніж 820 мільйонів споживачів та більше 91 мільйона підприємств по всьому світу.

Крім прямих витрат, пов’язаних з хакингом, Equifax втратила мільярди в капіталі ринку через падіння ціни акцій після виявлення злому системи. Безпосередньо до розкриття порушення, акції Equifax торгувалися приблизно по 142 доларів. Акції компанії (NYSE: EFX), в даний час, торгуються на позначці в $106,20 доларів після закриття торгів.

consalting

Фахівці компанії «АМІСА» завжди готові проконсультувати вас по сервісах, послуг та пристроях захисту ваших ресурсів. Ми займаємося наступними напрямками:

 • Захист від витоку конфіденційної інформації за межі компанії (DLP).
 • Захист від цілеспрямованих атак хакерів (APT).
 • Захист від DDOS.
 • Захист мобільних пристроїв (BYOD і MDM)
 • Аудит і перевірка на вразливість
 • Тести на проникнення.

Бесплатную консультацию вы можете получить, обратившись к нам по телефону +38 044 355-07-70 або за адресою security@amica.ua.

Залишилися запитання? Звертайтеся до наших фахівців.

Заповніть форму праворуч і наші менеджери зв’яжуться з вами протягом 10 хвилин.

Безкоштовна PDF-брошура

"7 простих способів, як не стати жертвою кіберзлочину"

В брошурі вас чекають відповіді на такі питання, як:

 • Як вберегти себе від програми вимагача
 • Яку профілактику варто проводити на своєму ПК
 • Правила безпеки
 • Нюанси в стандартних засобах захисту від вірусів
 • Що робити аби вберегти компанію від кібератак.

Отримайте брошуру прямо зараз, залишивши свій email нижче