Новости

Український бізнес обирає антивірусні рішення Bitdefender

[vc_row row_padd=»xs-padding»][vc_column width=»1/3″][vc_single_image image=»22082″ img_size=»medium» alignment=»center»][/vc_column][vc_column width=»2/3″][vc_column_text it_color=»#000000″]ІТ-інфраструктуру одного з лідерів вітчизняного аграрного ринку ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) надійно захищає корпоративний антивірус GravityZone Advanced Business Security

Провідні українські компанії потребують лише передових технологій захисту, що здатні надійно та ефективно захищати IT систему. При цьому, за наявності розгалуженої та багаторівневої структури самої компанії, завдання полягає не лише у підборі рішення захисту, а й проведенні відповідного інструктажу та навчання ІТ-фахівців замовника та надавати технічну підтримку, в разі виникнення питань чи технічних складнощів.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row row_padd=»xs-padding»][vc_column][vc_column_text css=».vc_custom_1578557555316{margin-right: 100px !important;margin-left: 100px !important;}» it_color=»#000000″]Саме таке завдання стояло перед великим корпоративним замовником «Миронівский Хлібопродукт». В максимально короткий термін фахівці з інформаційної безпеки компанії «АМІКА» надали комплексну консультацію замовнику, ознайомившись з технічними вимогами щодо проекту, IТ-інфраструктурою МХП. В пошуку серед найкращих, перевага була надана продукту Advanced Business Security корпоративної лінійки Bitdefender — GravityZone.

Такий вибір є невипадковим, так як корпоративні рішення Bitdefender демонструють найвищі показники за результатами щорічних незалежних тестів (AV-Test2015: Найкраща продуктивність та швидкість. AV-Comparatives 2015: Вища категорія захисту від реальних загроз).

Специфікація замовника містила вимогу щодо післяпродажного сервісу — техпідтримки. Для реалізації цієї частини угоди, був залучений національний дистриб’ютор програмного забезпечення ТОВ «СОФТІКО», який провів навчання адміністраторів МХП, ознайомивши їх з адміністративною консоллю GravityZone. Також, компанія «СОФТІКО», як офіційний дистриб’ютор Bitdefender в Україні, забезпечує технічну підтримку та консультує з усіх релевантних питань, які виникають у замовника.

Варто зазначити, що беззаперечною перевагою продукту GZ Advanced Business Security є можливість для адміністратора самостійно обирати, де встановити агент захисту, за наявності великої кількості фізичних та віртуальних машин. Крім того, доступне «розумне централізоване сканування», що оптимізує продуктивність шляхом вибору локального, гібридного та централізованого сканування. Що важливо – частину апаратних ресурсів для перевірки ПК можна передавати на сервер, таким чином прискорюючи швидкість роботи цільового комп’ютера.

За перші місяці використання антивірусу Advanced Business Security, він зарекомендував себе як безвідмовне, надійне рішення із завжди високим рівнем захисту від загроз, що не перевантажує систему.

З повним функціоналом антивірусу Bitdefender GZ Advanced Security можна ознайомитись на сайті виробника.

Миронівський Хлібопродукт – безперечний лідер на українському ринку м’яса, який демонструє високі темпи зростання за різними бізнес-напрямками, займаючи провідні позиції також на ринках зерна та м’ясопереробки. Багаторічна історія успіху МХП розпочалась в 1998 році, і нині компанія продовжує динамічно розвиватись, охоплюючи нові сфери аграрного ринку, нарощуючи виробничі потужності та неухильно притримуючись принципів професіоналізму, відповідальності та досконалості.

Bitdefender – європейський розробник сучасних антивірусних рішень. Заснована в 2001 році, компанія безперервно розробляє та впроваджує найновіші стандарти в галузі проактивного захисту від загроз в мережі інтернет.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_padd=»xs-padding» section_bg_color=»#f5f5f5″][vc_column width=»1/6″][vc_single_image image=»22017″ img_size=»113*150″ alignment=»right»][/vc_column][vc_column width=»5/6″][vc_column_text css=».vc_custom_1491399280427{margin-right: 100px !important;margin-left: 10px !important;}» it_color=»#000000″]Спеціалісти компанії «Аміка» завжди готові проконсультувати вас по сервісам, послугам та пристроям захисту ваших ресурсів. Ми займаємось наступними напрямками:

  • Захист від витоку коніденційної інформації за межі компанії (DLP).
  • Захист від целеспрямованих хакерських атак (APT).
  • Захист від DDOS.
  • Захист мобільних пристроїв (BYOD и MDM)
  • Аудит та перевірка на вразливість
  • Тести на проникнення.

Безкоштовну консультацію ви можете отримати, звернувшись до нас по телефону +38 044 355-07-70 або за адресою security@amica.ua.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=»1/2″][vc_custom_heading text=»Есть вопросы по защите ваших данных или сети? Наши специалисты с радостью ответят на все ваши вопросы!» font_container=»tag:h2|text_align:left|color:%23000000″ google_fonts=»font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:300%20light%20regular%3A300%3Anormal»][vc_column_text]

Заполните форму справа и наши менеджеры свяжутся с вами в течении 10 минут.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=»1/2″][vc_column_text][amoforms id=»8″][/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *