Новости

PowerPoint Designer долає рубіж в 1 мільярд слайдів

[vc_row row_padd=”xs-padding”][vc_column][vc_column_text]Кілька років тому команда PowerPoint зробила ставку на штучний інтелект (AI) і почала розробку PowerPoint Designer.

У квітні 2019 року було досягнуто кордон в 1 мільярд слайдів, створених за допомогою Designer і, вже в червні 2019 року, Microsoft оголосив про нові можливості Designer.

Одна з найпоширеніших прохань до Microsoft від клієнтів полягала в тому, щоб дозволити Designer безперешкодно працювати з фірмовими шаблонами компанії. Із запуском Designer for branded templates така можливість була реалізована. Тепер, за допомогою модернізованих можливостей PowerPoint Designer, користувачі можуть отримувати рекомендації по дизайну презентацій від Designer for branded templates, не відмовляючись від свого корпоративного стилю.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_padd=”xs-padding”][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=jRQ1cBsoSJc&feature=youtu.be” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_padd=”xs-padding”][vc_column][vc_column_text]В сучасному, швидко змінюючому ​​робочому середовищі, люди страждають від браку часу, а функції на основі штучного інтелекту, такі як Designer, допомагають створювати візуально привабливі презентації всього декількома клацаннями миші.

Designer for branded templates в даний час доступний передплатникам Office 365 Insiders для Windows 10 і Mac.

Дізнайтеся більше про можливості Microsoft Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *