Компанія ESET пропонує домашнім і корпоративним користувачам класичних антивірусних продуктів здійснити продовження ліцензії з переходом на комплексне рішення без додаткових оплат. Таким чином в рамках акційної пропозиції власники ліцензій ESET можуть розширити функціонал програми, забезпечивши всебічний захист пристроїв з мінімальними витратами.

Можливі наступні варіанти переходу:

Продукт, який використовується
Рішення після продовження
ESET NOD32 Antivirus
ESET Internet Security
ESET Cyber Security
ESET Cyber Security Pro
ESET Endpoint Antivirus
ESET Endpoint Security
ESET Endpoint Protection Standard
ESET Endpoint Protection Advanced

Варто зазначити, що користувачі рішень ESET в будь-який час можуть здійснити перехід на інший продукт ESET для збільшення кількості функціональних можливостей програми. Перехід можна здійснити на період до завершення терміну дії ліцензії, сплативши різницю між вартістю використовуваної програми і рішення, на яке хочете здійснити перехід. Однак до кінця 2019 року користувачам надається унікальна можливість перейти з класичних програм на комплексні рішення без оплати ціни переходу.

Пропозиція доступна тільки в разі використання електронної версії рішення ESET. Також користувачам доступна можливість переходу з класичного на комплексне антивірусне рішення для забезпечення захисту аналогічної кількості пристроїв.

Для переходу звертайтеся до наших фахівців  info@amica.ua або +38 (044) 355 07 70