Команда OneDrive постійно працює над новими функціями, які можуть поліпшити взаємодію користувача із OneDrive.

Корпорація Microsoft, провідний розробник програмного забезпечення, пропонує ознайомитися із останніми функціональними можливостями, які з’явилися в OneDrive в серпні 2019 року.

  • Коментарі до файлів, що не відносяться до Office

Коментарі – це ефективний та простий спосіб спільної роботи над файлом, що дозволяє Вашим колегам брати участь в обговоренні, призначати завдання або залишати відгуки.

  • «Популярне навколо мене»

«Popular Around Me» у виставі «Shared With Me» в Інтернеті тепер відображає файли, рекомендовані на основі ваших робочих відносин, допомагаючи швидше знаходити актуальну інформацію та контент, про який Ви, можливо, не знали. «Популярні навколо мене» не змінює права доступу до файлів, і користувачі будуть бачити тільки те, до чого у них вже є доступ.

  • Пряме посилання на окремий слайд PowerPoint

Кінцеві користувачі тепер можуть отримати пряме посилання на певний слайд у веб-додатку PowerPoint та поділитися ним зі своїми колегами. Всі елементи керування, які стосуються обміну, застосовуються до створеної посиланням.

  • Оновлення віртуального робочого столу

Новий клієнт синхронізації OneDrive підтримує Windows Server 2019 із файлами за запитом. Це дозволяє користувачам, які використовують OneDrive в середовищах віртуальних робочих столів, скористатися наявними можливостями Files On-Demand для економії місця на диску та більш швидкої початкової синхронізації.

Джерело Microsoft

Дізнайтеся більше про можливості Microsoft Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua