Кожен день все більше і більше користувачів переходять на хмарні сервіси та додатки. Їм потрібно знати, що дані, які зберігаються в цих сервісах, захищені.

На жаль, паролі більше не є ефективним механізмом безпеки. Від галузевих аналітиків ми знаємо, що 81% успішних кібератак починається з скомпрометованого імені користувача та паролю. Крім того, традиційна мультифакторна аутентифікація, хоч і дуже ефективна, але може бути складною у використанні та має дуже низький рівень використання.

Корпорація Microsoft прагне надати своїм клієнтам безпечні та прості у використанні опції аутентифікації, щоб вони могли впевнено отримувати доступ до інформації, не турбуючись про те, що хакери зламають їх облікові записи.

Ось тут і починається аутентифікація без пароля. У Microsoft вірять, що це допоможе значно і назавжди знизити ризик злому аккаунта.

Тепер всі користувачі Azure AD можуть увійти в систему без паролю за допомогою ключа безпеки FIDO2, додатки Microsoft Authenticator або Windows Hello. Ці суворі чинники аутентифікації засновані на одному стандарті та протоколах шифрування світового класу, відкритого ключа/особистого ключа, які захищені біометричним фактором (розпізнавання відбитків пальців або особи) або PIN-кодом. Користувачі застосовують біометричний коефіцієнт або PIN-код, щоб розблокувати закритий ключ, надійно збережений на пристрої. Потім ключ використовується для підтвердження того, хто є користувачем і пристроєм для служби.

Більше інформації в Блозі Microsoft

Дізнайтеся більше про можливості Microsoft Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua