Наступне велике оновлення для Windows 10 – версія 21H1 – буде випущено в першій половині 2021 року. Воно спрямоване на поліпшення сценаріїв віддаленої роботи.

Як правило, корпорація Microsoft випускає два основних оновлення Windows 10 в рік. При цьому більшість великих нововведень впроваджується в рамках першого оновлення навесні, а восени виходить менш масштабне оновлення. Але в 2021 році Microsoft, схоже, повністю змінила цей підхід.

Керівник підрозділу Microsoft Windows Servicing and Delivery Джон Кейбл заявив, що версія Windows 10 21H1 матиме обмежений набір функцій, що поліпшують безпеку, віддалений доступ і якість роботи. Функції в цьому оновленні зосереджені на основних можливостях, які в цей час користуються найбільшим попитом. Серед таких поліпшень називаються:

  • підтримка декількох камер Windows Hello для установки зовнішньої камери за замовчуванням, коли в системі доступні як внутрішня, так і зовнішня камера Windows Hello;
  • підвищення продуктивності Windows Defender Application Guard, включаючи оптимізацію часу відкриття документа;
  • поліпшення продуктивності оновлення Windows Management Instrumentation (WMI) Group Policy Service (GPSVC) для підтримки сценаріїв віддаленої роботи.

Зміни в роботі камери Windows дозволять незабаром підключати зовнішню камеру Windows Hello і отримати перевагу розпізнавання осіб на ноутбуці, який вже має вбудовану камеру Windows Hello. В поточний час Windows погано підтримує цей сценарій.

Інші поліпшення у версії Windows 10 21H1  призначені для IT-адміністраторів, покликані поліпшити підтримку віддаленої роботи. Сюди входить скорочення часу відкриття документів для вбудованого антивірусного програмного забезпечення Microsoft, а також підвищення продуктивності для завдань управління і налаштування Windows.

Оновлення Windows 10 21H1 має стати доступним користувачам відносно скоро. Microsoft вже запустила процес бета-тестування цієї версії і планує випустити фінальну версію «пізніше в першій половині цього календарного року».

Що стосується другого оновлення Windows 10 цього року, то компанія планує «радикальне візуальне оновлення Windows». Більш докладні відомості про наступні великі зміни в Windows компанія Microsoft має намір оприлюднити на спеціальному заході в найближчі місяці.

Джерело

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua