Новости

Microsoft заборонить китайським працівникам використовувати для роботи Android-смартфони

Microsoft повідомила своїм співробітникам у Китаї, що з вересня вони зможуть використовувати лише iPhone, блокуючи таким чином використання пристроїв на базі Android.

Відповідно до внутрішньої записки для співробітників, Microsoft незабаром вимагатиме від китайських працівників використовувати лише пристрої Apple для аутентифікації під час входу до робочих комп’ютерів або телефонів. Цей захід є частиною глобальної ініціативи Microsoft Secure Future Initiative, спрямованої на те, щоб усі співробітники використовували менеджер паролів Microsoft Authenticator та програму Identity Pass.

Цей крок підкреслює фрагментацію та обмеженість магазинів додатків Android у Китаї, а також зростаючі відмінності між китайською та зарубіжною мобільними екосистемами. На відміну від iOS App Store, Google Play недоступний у Китаї, і місцеві виробники смартфонів, такі як Huawei та Xiaomi, використовують власні платформи. Microsoft вирішила заблокувати доступ до корпоративних ресурсів із цих пристроїв, оскільки вони не мають доступу до мобільних сервісів Google у країні.

Всім китайським співробітникам, які використовують телефони Android, буде надано iPhone 15 як одноразову покупку, йдеться в записці. Компанія надасть iPhone для отримання в різних центрах Китаю, включаючи Гонконг, де є сервіси Google.

Джерело: Bloomberg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *