Новости

Microsoft відмовиться від Windows 10 у 2025 році

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Корпорація Microsoft планує 14 жовтня 2025 року вивести операційну систему Windows 10 з експлуатації. Це перший випадок, коли компанія визначає дату закінчення терміну дії своєї поточної операційної системи, замінюючи її на Windows 11.

Microsoft внесла кілька змін в політику життєвого циклу Windows, вказавши остаточну дату завершення роботи Windows 10 – 14 жовтня 2025 року. Компанія заявила, що нова політика буде застосовуватися до версій Home, Pro, Pro Education, Pro для робочих станцій, і що до цього часу Microsoft буде продовжувати підтримувати як мінімум один піврічний канал Windows 10.

Із закінченням терміну дії інших продуктів Windows 10 все трохи складніше, оскільки Microsoft, найімовірніше, продовжить надавати підтримку компаніям, принаймні, протягом деякого часу. Те ж саме відбувалося з Windows XP і Windows 7, і, найімовірніше, така ж політика буде застосована і до Windows 10.

Щоб було зрозуміло, припиниться тільки підтримка Windows 10; операційна система продовжить працювати, як і раніше, але стане більш небезпечною для користувачів. Користувачам, які продовжують працювати на непідтримуваних ОС, доведеться використовувати спеціалізовані рішення безпеки для захисту від шкідливих програм.

Наприклад, коли Microsoft оголосила про припинення підтримки Windows 7 з 14 січня 2020 року, Bitdefender продовжував забезпечувати підтримку свого програмного забезпечення на цій платформі ще два роки.

Джерело Bitdefender

З питань придбання рішень Bitdefender звертайтеся до наших спеціалістів +38 (044) 355 07 70 або info@amica.ua.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]