Новини

Microsoft тестує макет сітки для програм в меню «Пуск» у Windows 11

Новий дизайн нагадує меню “Пуск” у Windows 10X і Microsoft Launcher на Android. У Windows 11 наразі всі програми в меню “Пуск” відображаються у вертикальному списку, впорядкованому за алфавітом. Однак Microsoft тестує новий дизайн, який може організувати їх у сітковому макеті (доступно в бета-версії збірки 22635.3420).

Сайт WindowsLatest, який протестував цей дизайн, вказує, що він виглядає більш чистим і організованим, забезпечуючи краще використання екранного простору. Також це дозволяє відображати більшу кількість програм одночасно, без необхідності постійно прокручувати вниз для пошуку потрібного. Проте, якщо у вас велика кількість програм, екран може виглядати перенавантаженим, і знайти потрібну програму серед них може бути важко.

Поки невідомо, чи запропонує Microsoft перемикач для макетів (подібно до того, як це було у Microsoft Launcher для Android), якщо вони все ж вирішать впровадити оновлений інтерфейс.

Згідно з опитуванням Neowin, у жовтні 2023 року оновлений макетом сітки меню “Пуск” був серед 10 найбажаніших оновлень для користувачів Windows 11.

Джерело: Microsoft

З питань придбання рішень Microsoft звертайтеся до наших фахівців +38 (044) 355 07 70 або info@amica.ua