Новини

Microsoft готує випуск нового обладнання для Xbox до кінця року

У грудні 2024 року Microsoft планує представити нове ігрове обладнання для Xbox, включаючи консолі і контролери. Ці плани були розкриті лідером ігрового бізнесу Філом Спенсером під час обговорення майбутньої стратегії Xbox, яка передбачає випуск деяких ексклюзивних ігор екосистеми Xbox на інших платформах, таких як PS5 та Nintendo Switch.

На подкасті Xbox 15 лютого президентка ігрового підрозділу Сара Бонд заявила, що розробляється наступний Xbox, який має забезпечити найбільший технологічний прорив між поколіннями консолей.

“Наша головна мета – забезпечити найбільший технологічний прорив, який будь-коли був між поколіннями консолей. Це зробить Xbox ще привабливішим для гравців і дозволить розробникам створювати ще кращі ігри для насолоди гравців.” – Сара Бонд, президентка Xbox

Філ Спенсер, керівник ігрового бізнесу Microsoft, у своєму інтерв’ю для The Verge висловив думку про можливість розробки різного апаратного забезпечення для Xbox. Це може включати портативний Xbox, аналогічний Steam Deck та іншим конкурентам на ринку.

“Я дуже пишаюсь нашою командою розробників за їх досягнення цього року і за те, над чим вони працюють на майбутнє. Ми серйозно вивчаємо можливість створення обладнання, яке зацікавить гравців завдяки унікальним аспектам його технічного забезпечення. Це відкриває нові горизонти для нашої команди розробників, і я з нетерпінням чекаю можливості поділитися з вами цим. Ми бачимо великий потенціал у різних типах пристроїв і плануємо розкрити деталі наших майбутніх планів з обладнанням, як тільки будемо готові.” – Філ Спенсер, керівник ігрового підрозділу Microsoft

Чутки про портативну консоль Xbox вже давно циркулюють мережею, а Спенсер ставить вподобайки публікаціям в X/Twitter, де згадується про можливість появи потенційної Xbox Portable.

“Я великий прихильник портативних пристроїв, але наразі у мене немає жодної новини щодо анонсу”, – визнав Спенсер у розмові з редактором The Verge. Водночас він визнає, що в даний момент Windows є одним з найслабших місць для портативних ігрових ПК, таких як ROG або Lenovo Legion Go. ОС зараз не оптимізована належним чином для таких пристроїв, але розробники працюють над поліпшенням різних аспектів, щоб забезпечити кращий досвід.

Також варто згадати про циліндричний Xbox Series X на 2 ТБ без дисководу та новий контролер (за витоками документів суду з регулятором FTC), які, ймовірно, вийдуть перед наступним поколінням Xbox та можливим портативним Xbox Portable. “У нас є надійні та інноваційні плани розвитку апаратного забезпечення, які включають різні варіанти консолей та контролерів на різдвяні свята (в грудні 2024 року)”, – повідомляє Microsoft у своєму блозі. “Гравці Xbox можуть бути впевнені, що ігри, створені для них, використовуватимуть всі можливості нашого обладнання та сервісів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *