Microsoft визнана лідером в дослідженні Cloud Security Gateways завдяки першості в 3 критеріях:

  • Прозорість і контроль в мультихмарних і SaaS-середовищах. Microsoft робить великі інвестиції в галузі забезпечення безпеки мультихмарних середовищ, включаючи управління політиками безпеки та рекомендації для AWS і Google Cloud.
  • Комплексний захист від загроз. У дослідженні Forrester врахували інвестиції Microsoft на захист від шкідливих програм і загроз в реальному часі та поставили найвищий бал за такими критеріями, як захист користувачів від загроз, звітність та інтеграція засобів запобігання втрати даних (DLP).
  • Суворе дотримання політик. Аналітики Forrester поставили Microsoft вищі бали за адміністрування, управління санкціонованими і несанкціонованими додатками, управління політиками DLP, політику IaaS і моніторинг активності під час роботи, а також за управління середовищем.

Безпека корпоративної електронної пошти. Microsoft Defender для Office 365 отримав максимально можливу оцінку в дослідженні Enterprise Email Security за критеріями інтеграції рішень для реагування на інциденти, виявлення загроз і захисту кінцевих пристроїв (EDR), а також за критеріями стратегії розвитку продукту, відгуків клієнтів, продуктивності та ефективності. Microsoft пропонує кращі в своєму класі засоби захисту електронної пошти та спільної роботи, які грають ключову роль у рішенні для розширеного виявлення та реагування (XDR) Microsoft 365 Defender.

Джерело Microsoft 

З питань придбання продуктів Microsoft Ви можете звертатися до наших спеціалістів за телефоном +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua