Корпорація Microsoft, світовий лідер у виробництві програмного забезпечення, рекомендує використовувати додаткові можливості для захисту секретних даних в Office 365.

Захист жорстко регламентованих даних

Для захисту ідентифікації:

  • Використовуйте Microsoft Cloud App Security із додатковими політиками

Реалізуйте розширені політики для роботи із жорстко регламентованими або секретними даними, щоб отримувати сповіщення про підозрілі дії або витік даних та вжити відповідні заходи.

  • Зробіть захист надійнішим за допомогою Azure AD Privileged Identity Management

Підсильте захист для адміністраторів, які працюють зі службами, в яких розміщені секретні або жорстко регламентовані дані, надавши MFA при активації їх ролі. Крім того, активуйте роль на більш короткий термін.

  • Якщо ви використовуєте рішення HYOK, додайте облікові записи партнерів в локальний каталог

Якщо ви використовуєте рішення HYOK для захисту даних, які зберігаються в SharePoint Online, додайте необхідні облікові записи партнерів в локальний каталог. Рішення HYOK для файлів, що зберігаються в SharePoint Online, вимагають інтеграції федеративних посвідчень із Office 365. Ці рішення не працюють з синхронізованими посвідченнями.

Для захисту пристроїв

 

  • Розгорніть стороннє рішення для виявлення в режимі реального часу загроз на пристроях під керуванням систем, відмінних від Windows

Корпорація Майкрософт надає можливість інтеграції Lookout Mobile Endpoint Security з Microsoft Enterprise Mobility + Security (EMS). Lookout в режимі реального часу забезпечує захист додатків, ОС, а також захист на рівні мережі для пристроїв.

Більше інформації про можливості Office 365, можливі варіанти ліцензій і їхні порівняльні характеристики ви можете дізнатися за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 390 61 55 або csp@amica.ua