Акції

Безкоштовна захист корпоративного класу для всіх організацій охорони здоров’я від Bitdefender

Таким чином, Bitdefender допомагає медичним працівникам працювати в повну силу для надання допомоги під час пандемії коронавіруса, не турбуючись про те, що вони стануть жертвами безжальних, безпринципних атак, що розгортаються навколо цієї кризи.

ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ

Bitdefender вже забезпечує понад 5000 медичних організацій

Захист даних пацієнтів. Посилення спостереження

Допомога в захисті медичних пристроїв від програм викупу та інших кіберзагроз. Захист від хакерів, націлених на записи ЕЕОЗ пацієнтів. Дотримання нормативних вимог з допомогою різних технологій безпеки, заснованих на комп’ютерному навчанні.

Підтримка розвивається у комп’ютерних технологій в охороні здоров’я

У міру переміщення робочих навантажень в “хмару” або необхідності захисту всіх кінцевих точок в системі охорони здоров’я, Bitdefender буде вас підтримувати. Використовуйте єдину консоль для управління будь-якою комбінацією гібридної “хмари” розгортання.

ІНТЕГРАЦІЯ РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ. ІСТОТНЕ ЗНИЖЕННЯ НАКЛАДНИХ ВИТРАТ НА ІТ

Надання команді IT-безпеки можливості автоматизувати повторювані задачі і прискорити вирішення ключових проблем. Мінімізація часу розгортання, управління і звітності за допомогою єдиного агента для всіх фізичних, віртуальних і “хмарних” робочих навантажень.

ЗАХИСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ МЕДИЧНИХ ПРИСТРОЇВ (IOMT)

Забезпечення узгодженого стандарту безпеки по всій інфраструктурі, включаючи спеціалізоване медичне обладнання. Широка підтримка платформи і аналіз мережевого трафіку виявляє несанкціоновані зміни в підключених медичних пристроях і захищає стаціонарні пристрої від шкідливого ПЗ.

З питань придбання продуктів Bitdefender звертайтеся до наших фахівців +380 (44) 355 07 70 або info@amica.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *