Новини

TeamViewer та Almer уклали стратегічну співпрацю

Компанія TeamViewer оголосила про стратегічне партнерство з Almer, провідним постачальником гарнітур доповненої реальності (AR). Ця співпраця дозволить їм запропонувати спільний пакет продуктів та послуг, включаючи як апаратне, так і програмне забезпечення, а також провести спільні маркетингові акції.

Цей інноваційний набір рішень включає компактні AR-гарнітури Almer Arc, обладнані передовою AR-технологією віддаленої підтримки xAssist від TeamViewer. Гнучка модель передплати дозволяє компаніям уникнути значних початкових інвестицій, а також надає послуги, такі як безкоштовні оновлення обладнання та зручну заміну.

З цим універсальним рішенням компанії, незалежно від їх розмірів, можуть інтегрувати доповнену реальність (AR) у повсякденні завдання своїх співробітників та сприяти цифровій трансформації робочих процесів, особливо позапланових виходів за межі офісу. Завдяки надійній платформі Frontline від TeamViewer, що працює на гарнітурі Almer Arc, співробітники можуть збільшити ефективність своєї роботи та мати доступ до експертів віддалено.

Це рішення вже успішно впроваджено у промислових сферах Swisscom та Oerlikon, що підкреслює його ефективність та потенціал для різних бізнес-секторів.

Джерело: TeamViewer

З питань придбання рішень TeamViewer звертайтесь до наших спеціалістів +38 (044) 355 07 70 або info@amica.ua.