top_left

Забезпечення безпеки ваших даних та захист від крадіжки інформації системами Data Loss Protection (DLP).

Замовте Test Drive на 1 місяць. Якщо система вам підходить — отримайте індивідуальну знижку!

ЯКЩО ВИ НА ЦІЙ СТОРІНЦІ, ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ:

Власник бізнеса
Ви, як ніхто турбуєтесь про збереження своєї справи. Ви знаєте цінність своєї бази клієнтів, цінність конфіденційної внутрішньої інформації своєї компанії, розумієте критичність витоку цієї інформації та потрапляння цієї інформації конкурентам.

Фінансовий директор або бухгалтер
Ви розумієте, що буде, коли зникнуть всі ваші фінансові дані, якщо вони будуть викрадені та потраплять до рук зловмисників.

Співробітник відділу безпеки компанії
Ви більше ніж будь-хто знаєте про різноманітність способів витоку інформації. Перед вами стоїть завдання, з безлічі виробників вибрати ту систему захисту, яка повністю забезпечувала б безпеку корпоративних даних відповідно до вашої топології мережі та специфіки бізнесу. А також максимально спростила б вам роботу по виявленню зловмисників всередині вашої організації.

IT спеціалист
При відсутності служби безпеки саме він несе всю відповідальність за забезпечення безпеки інформаційних систем. Зазвичай на нього покладають завдання забезпечити збереження інформації та вкластися у виділений бюджет.

ЩО У ВАС БУДЕ ЗАХИЩЕНО ПІСЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ DLP?

Ваша електронна пошта

Skype та чати соціальних мереж

Чати соціальних мереж

Знімні носії (USB) та CD/DVD диски

Бази даних

Принтери

Файловий сервер

Мобільні пристрої

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ СИСТЕМНОГО ІНЕГРАТОРА AMICA?

Тому що, на відміну від конкурентів, ми — це:

q1
q2
q3
q4
q5
q6
q7

Ми максимально об'єктивні та танцюємо від ваших вимог і завдань, а не від планів з продажу будь-якого виробника.

ВІДГУКИ ТА КЕЙСИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Висловлюю подяку системному інтегратору AMICA за налагоджену схему роботи. Співробітники AMICA кваліфіковано допомогли вибрати та протестувати відповідне рішення. Навіть, як бонус, виконали базове налаштування для нашої компанії, чим допомогли заощадити частину бюджету. Дякую.

ТОВ «Спецснаб», Юрій Наковалов, Керівник відділу IT супроводу: Відмінна клієнтоорієнтованість!

Відмінна клієнтоорієнтованість! Ми не перший день на ринку і вже співпрацювали з великою кількістю IT підрядників, але ніде не зустрічали такого уважного ставлення до клієнта і до нашого бюджету. Хлопці зі знанням справи підійшли до питання захисту в нашій компанії, відповідали оперативно, намагалися надавати максимум інформації. Будемо працювати!

Юридична фірма «Арктика», Микола Марченко, Фінансовий директор: Допомогли заощадити частину бюджету.

От имени компании «Вантажбуд Украина» выражаю свою признательность компании «Амика» за профессионализм, проявленный при внедрении программно-аппаратного комплекса по защите от утечки данных в нашей компании. Все стадии проекта были выполнены на высшем уровне, от пилотного проекта до написания политик и правил.

ООО «Вантажбуд Украина», Юрий Крамор, Начальник IT: Професіонали своєї справи.