Новини

Microsoft Teams тепер підтримує зустрічі у 3D та VR

Робочі “дзвінки” можуть стати більш захоплюючими, оскільки вони будуть проводитися у віртуальному середовищі з використанням аватарів замість звичайних зображень колег.

Незважаючи на те, що компанії все частіше закликають співробітників повернутися до офісів, Microsoft пропонує спробувати новий тип “гібридної” роботи. Компанія оголосила про запуск Microsoft Mesh – функцію, яка працює через Microsoft Teams і дозволяє аватарам співробітників зустрічатися в одному віртуальному місці, навіть якщо вони фізично знаходяться в різних місцях.

Microsoft Teams переходить у 3D — з аватарами та зустрічами у віртуальній реальності

Разом з тим, для VR-досвіду в Teams не обов’язково використовувати гарнітуру – Microsoft запровадила 2D-версію (у цьому випадку учасники відображаються як зображення з веб-камер). Компанія також використовує просторове аудіо та звукові зони, що дозволяє кільком людям одночасно спілкуватися в одному просторі, не заважаючи один одному. Це сприяє природнішим розмовам, які не завжди можливі під час відеоконференцій.

Microsoft попередньо випробувала Mesh із такими компаніями, як консалтингова фірма Accenture та фармацевтична компанія Takeda. Технічний директор останньої зауважив, що зустрічі стали “ближчими і захоплюючими”.

Mesh надає набір готових просторів, які можуть налаштувати компанії на свій розсуд (наприклад, додати логотипи). Для доступу до інструментів можна використовувати платформу Microsoft Unity для розробки 2D та 3D.

На даний момент Mesh доступна лише на настільних комп’ютерах та пристроях Meta Quest VR. Microsoft надає безкоштовну пробну версію на 6 місяців всім користувачам із бізнес-планом у Microsoft 365 або Teams. В іншому випадку ціни варіюються від $4 на місяць за користувача для Microsoft Teams Essentials до $57 на місяць за користувача для Microsoft 365 E5.

Джерело: Microsoft 

З питань придбання рішень Microsoft звертайтесь до наших спеціалістів +38 (044) 355 07 70 або info@amica.ua.