Ви можете придбати рішення Symantec, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA.

Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимально придбати ліцензії Symantec у вашому конкретному випадку.

Приоритизація комплексних рішень щодо безпеки

Symantec є визнаним лідером у галузі кібербезпеки з великим досвідом. Будучи частиною Broadcom, Symantec співпрацює з провідними світовими компаніями, надаючи інноваційні рішення – шляхом створення, придбання, інтеграції та розширення передових технологій кібербезпеки, а також шляхом прогнозування та узгодження з такими структурами безпеки, як Zero Trust та SASE.

Ресурс 4

Виявляйте, блокуйте та усувайте загрози на ноутбуках, комп’ютерах, планшетах, мобільних телефонах, серверах і хмарних робочих навантаженнях.

Ресурс 2

Зупиняйте вхідні та вихідні веб-загрози, націлені на кінцевих користувачів, інформацію та ключову інфраструктуру.

Ресурс 3

Захистіть конфіденційні дані, де б вони не розташовувалися – через кінцеві точки, хмарні сервіси, приватні програми та локально.

Ресурс 1

Захистіть користувачів від шкідливих програм та програм-вимагачів, що доставляються електронною поштою, шкідливих URL-адрес та шахрайства з компрометаціями у сфері ділової пошти

Рішення Symantec

Ресурс 2

Використовуйте розширені можливості, необхідні для встановлення довіри, відповідності нормативним вимогам та забезпечення відмінного досвіду користувача. Захистіть дані, користувачів та транзакції у всіх середовищах та на пристроях користувача.

Ресурс 3

Особистості користувачів піддаються нападкам з боку кіберзлочинців, які сподіваються використовувати їх доступ та привілеї та завдати шкоди. Symantec пом’якшує ці атаки, застосувавши деталізовані політики безпеки, щоб зупинити несанкціонований доступ до конфіденційних ресурсів та даних.

Ресурс 4

Рішення Symantec Endpoint Management забезпечують видимість та безпечне керування на всіх пристроях, платформах та програмах. Відвідайте Symantec зараз, щоб дізнатися більше.

Ресурс 1

Рішення Symantec Advanced Threat Protection виявляють невідомі шкідливі програми за допомогою глибокої перевірки контенту, а також досліджують та усувають складні загрози проти вашого підприємства.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.