Amica - IT рішення для ефективності та безпеки бізнесу
  • info@amica.ua
  • Зв'язатися з нами: +38 (044) 355 07 70

Поглиблене навчання кібербезпеки

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ІЗ IT-БЕЗПЕКИ

У межах цієї інноваційної освітньої програми компанія «АМІСА» та світові лідери інформаційної безпеки діляться своїми експертними знаннями та досвідом у сфері інформаційної безпеки, а також унікальними даними про кіберзагрози.

Інформованість про проблеми IT-безпеки та її розуміння надзвичайно важливі для сучасних підприємств, які стикаються із безперервно зростаючим обсягом постійно еволюціонуючих кіберзагроз. Навчання співробітників та розвиток у них навичок застосування передових технологій IT-безпеки – один із ключових елементів ефективної корпоративної стратегії, спрямованої на захист від загроз та мінімізацію наслідків кібератак. Курси орієнтовані на компанії, які вважають IT-безпеку одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності та прагнуть забезпечити більш високий рівень захисту своєї інфраструктури, інтелектуальної власності. Запропонована компанією «АМІСА» інформаційна, безпечна та освітня програма Cybersecurity Education відрізняється широким охопленням та підходами, пов’язаними із забезпеченням IT-безпеки, і пропонує різні види сертифікації – від базового до експертного рівня.

ЗМІЦНІТЬ СВОЇ НАВИЧКИ У СФЕРІ IT-БЕЗПЕКИ:

Унікальні практичні навички. Програма «Лабораторії Касперського» дозволяє слухачам отримати унікальний практичний досвід протидії новітнім атакам та шкідливим програмам. Це величезна перевага, якої немає в програмах навчання, запропонованих іншими постачальниками освітніх послуг.

Базовий, середній або експертний рівень. Програма добре структурована і буде корисна широкому колу учасників.

Комплексна пропозиція – всі навчальні курси проводяться російською або англійською мовою (за бажанням замовника) у локальних і регіональних офісах компанії «АМІСА» та світових лідерів інформаційної безпеки або (на вимогу) на території замовника. Курси мають як теоретичні, так і практичні (лабораторні) заняття. Учасники забезпечуються всіма необхідними навчальними матеріалами; на лабораторних заняттях їм надаються ноутбуки. Після завершення курсу всі учасники мають можливість пройти сертифікацію для підтвердження свого рівня знань щодо предметів курсу.

кас-курс
кас-курс2

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШИХ ФАХІВЦІВ ІЗ ПОГЛИБЛЕНОГО НАВЧАННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.